Як я можу керувати і найкращим чином використовувати мої кучері

Більшість людей думають, що управління кучерявим волоссям і укладання їх дуже важко в порівнянні з іншими типами волосся. Люди з кучерявим волоссям зазвичай жадають дуже пряме волосся і навпаки. Таким чином, це залежить від сприйняття кожної людини. Якщо у вас кучеряве волосся, і важко керувати і укладати волосся, то краще, що ви можете зробити, це йти на стрижку, яка підходить вашому типу особи.

Перш ніж рухатися далі, щоб дізнатися, як зробити найкращим чином використовувати завитки, ось кілька речей, про те, як управляти кучерями.

управління завитки

Кучеряве волосся посічені кінчики розвивається дуже часто, тому підстригати волосся раз на три місяці. Далі, ухиляються від різких шампунів. Замість цього, використовуйте шампунь, розроблений спеціально для локонів. Крім того, не шампуню волосся більше двох разів на тиждень. Це допоможе зберегти рівень вологи і натурального масла в вашому волоссі. В результаті, ваші волосся стане блискучим і блискучим.

Застосувати хороший кондиціонер для волосся після миття голови його і залиште на дві хвилини, потім змийте. Відіжміть додаткову воду з волосся і драпірувати рушник навколо голови близько 2:58 хвилин. Потім зніміть рушник і розділити локони пальцями. Існують спеціальні зволожуючі креми доступні на ринках, які допомагають керувати кучерями.

Після миття волосся, дайте їм висохнути природним шляхом. Якщо ви використовуєте фен, то необхідно правильно його використовувати в іншому випадку, ваші волосся стане сухим і густими.

Щоб уникнути такої дилемою, дозвольте волоссю висохнути природним шляхом протягом деякого часу, а потім сушити їх, тримаючи сопло сушарки в напрямку росту волосся. Таким чином, ваші волосся не будуть завивають.

Якщо ваші кучері заплутані, не намагаються де-заплутує їх, використовуючи щітку для волосся, так як це послаблює коріння волосся, що призводить до випадання волосся. Для де-клубок кучері завжди використовувати широкий гребінь або відокремити кучері за допомогою пальців. Потім застосуйте сироватку, яка допомагає в боротьбі завивають перед сном.

укладання кучері

Якщо у вас волосся середньої довжини і середнього кучерями, що, здається, не бути заплутані до вечора, ви можете застосувати мус. Він буде тримати їх у місці, додання обсягу волоссю і тримати їх блискучі весь день.

Середовища для короткого волосся можна застосувати використовуючи пов’язки. Цей стиль в моду і в даний час виглядає добре на чоловіків і жінок. Просто потягніть спину, поставити на заставку на маківці голови, і залишити кучері тому.

Ви можете отримати стрижку під відповідними кутами зменшити додатковий об’єм. Просто нанесіть зволожуючий крем хорошої якості на мокрій замки щодня. Крім того, важливо визначити хороші кондиціонери, як це де-в’язок ваші коси і зволожує їх. Ви можете стан вашого волосся щодня з якістю повітря. Це ефективний спосіб керувати своїми кучерями.

Якщо ваше волосся великими завитками, вибір на користь шаруватої стрижки. Кадр особа з різною довжиною шарів. Ця стрижка підходить як для чоловіків і жінок.

На закінчення, кучері природно сухою, тому зволожувати їх регулярно використанням кондиціонера. Використовуйте продукти, які не містять агресивні хімічні речовини і алкоголь, тому що вони, як правило, сухе волосся ще більше.