Нью-Йорку топ-салонів і курортів для чоловіків і жінок Зростаюча

Тепер, коли літо закінчилося, багато хто з нас думають, ми можемо відмовитися від наших постійних зростаючий на користь бритвою. Хоча це варіант, ви ризикуєте непривабливий врослого волосся, бритви опіки, шрами і, ще більше дратує, клопоту того, щоб постійно голити, щоб триматися подалі такої неприємної щетиною. При постійно зростаючих сьогоднішній діапазон електролізу, лазерне видалення волосся і воском лікування доступні з якого дива ви вдаєтеся до бритвою!

Це стосується і чоловіків теж. Чоловічий Зростаюча став одним з найпопулярніших і швидкозростаючих процедур в салонах верхньої Манхеттена, і це не повинні бути дорогими. Наприклад, Нью-Йорка Dyanna Spa пропонує чоловічий Зростаюча від усього лише $ 20. Так чоловіки, зробіть свою подругу послугу і зняти задню хутра. З воском, волосся не будуть рости назад для повного 8 тижнів і будуть рости ще більш м’якою і гладкою, ніж раніше. Повірте, вона буде дякувати вас за це.

Для будь-якого, вперше воски там, немає ніякої необхідності, щоб нервувати. Вибір на користь перевіреного салону, таких як нагородами Dyanna Spa в Манхеттені визнаний кращим воску в Нью-Йорку, де ви можете бути впевнені, що найбезпечніші методи будуть практикуватися і, що ваші волосся будуть видалені само швидко і безболісно, ​​наскільки це можливо. По-перше, якщо волосся занадто довгі, спеціаліст обріжте її перед нанесенням розігрітого воску легко і рівномірно по шкірі в напрямку росту волосся з дерев’яною палицею. Волосся стає вбудовані у віск і бавовни смуги використовуються для швидкого здійснити це у зворотному напрямку росту волосся, потягнувши за волосся з фолікулів разом з мертвими клітинами шкіри. Просто й ефективно! І найголовніше, про те, що зростаюча повторного росту волосся, м’який і тонкий, і, після неодноразових воском, все менше і менше.

Якщо ви шукаєте пригод, ви навіть можете отримати волохаті конструкцій на вашому тілі налаштований (це наступна велика тенденція!) Або з усіх сил з чоловіком бразильський віск. Бразильська забирає всі (і коли ми говоримо, все, ми маємо на увазі всі!) І розроблений, щоб зробити вас почувати себе більш впевнено і сексуально.

Так що, не турбуйтеся ваш сусід по кімнаті з завданням воском спину. Замість того, щоб просто подзвонити в салон, такі як спа Dyanna Манхеттена, відомий своїм воском, і ви побачите для себе, чому ви ніколи не будете використовувати, що бритва знову.