Нова наука і технологія для ідеальної шкіри і казкові в будь-якому віці

Ми всі не хочемо світиться, сяючої шкіри не має значення, що наш вік.

Сьогодні Є багато істинного догляду за шкірою чудеса, які можуть доставити дивовижні результати. Небагато споживачі дійсно зрозуміти, що саме знаходиться всередині кожній пляшці сироватки або баночку крему, що вони купують і чому він повинен поліпшити свою шкіру.

При виборі по догляду за шкірою споживач повинен розуміти, що шкіра і чому він старіє.

Старіння обумовлений як ваші гени і вашої поведінки.

У віці після тридцяти п’яти, і в сорокових роках ідеальний час для жінки, щоб знайти серйозного захист шкіри і перепрограмування режиму, які будуть сповільнювати старіння до сканування.

Це час, коли шкіра починає різко змінюється: перші глибокі зморшки з’являються, через відсутність колагену і гіалуронової кислоти, зниження рівня естрогену в організмі, які призводять до зменшення сили шкіри і її еластичність, так що є провисання шкіра, тонкі лінії, зморшки.

Поки все це відбувається, шкіра також втрату 35% свого резервуара антиоксидант вітамін. Це означає, що шкіра стає більш чутливою, і більше легко подразнення і запалення.

Старіння починає з’являтися в сорокових роках, коли генетична програма закінчилася інструкції та шкіра залишається без програми регенерації.

Що можна перепрограмувати шкіри є сполуками, які включити вироблення колагену шкіри, так що думає, що це знову молодим, в той час виключення руйнують колаген ферментів від старості.

Нові науки вже розробили рішення для очищення мертвих шарів шкіри, стимулюючи колаген і кровотоку, замінивши втрачений об’єм і робить шкіру світлом.

Все, що вам дійсно потрібно:

Хороший режим догляду за шкірою включає в себе серйозну дозу профілактики, незалежно від вашого віку і шкіри, а також новітні технології для зворотного пошкодженнях в минулому.

Adorage перший розкішний догляд за шкірою лінії, яка поєднує в собі все нових активних інгредієнтів і рослинних екстрактів в даний час на ринку, які стосуються різноманітних потреб одночасно, і підтримують їх переваги з клінічними докази опубліковані в медичних журналах, а споживачі бачать, що їх ефекти відразу.

Adorage поєднує в собі відлущування сила напів-neutrolized Гліколева кислота (кращий AHA кислоти) з такими активними інгредієнтами, як: Ретинол, вітамін С, гіалуронова кислота, чистому рослинні екстракти, соєвий екстракт, генистеин і Матриксил.

Ретинол є ефективною формою вітаміну А, який значно змінює спосіб, в якому генетичною програмою виражається в шкірі, витончення верхнього шару і помітно зменшення зморшок.

Вітамін С є перевіреним зморшок бойові з’єднання. Він стимулює продукцію колагену, підвищує стабілізуючий структуру шкіри. Adorage має найпотужніший і стабілізована форма вітаміну С і магнію аскорбілфосфат (MAP), яка знаходиться в самій високій концентрації та переваги в перепрограммировании шкіри протягом декількох днів.

Гліколевої кислоти (альфа-гідрокси кислоти, AHA) знаходиться в передній лінії зменшення зморшок, будучи найбільшим пілінг продукту, за рахунок прискорення втрати від мертвих клітин та збільшення вироблення колагену.

Гіалуронова кислота-найкращий природний зволожувач, який приваблює і зв’язує воду, допомагаючи підтримувати і змастіть шкіру. З віком гіалуронової кислоти в шкірі зменшується, залишаючи її сухою, пухкий і менш еластичним. Гіалуронова кислота в Adorage лінії по догляду за шкірою має кращу проникну здатність, оскільки вона знаходиться в стадії попередників, тому молекули менше, ніж шкіри, і проникають у шкіру негайно. HA допомагає restructurate шкіру, запобігає втраті води і підвищує регенеративну здатність шкіри.

Matrixyl-це пентапептид складається з п’яти пов’язаних amin0-кислот, які нагадують фрагмент колагену. Ці частини колагену якось стимулювати фібробласти шкіри, щоб зробити більше колагену і тим самим виправити зморшки.

Adorage лінія по догляду за шкірою виробляється у Франції, FDA зареєстрований, і не має небезпечні консерванти, як парабени. Він складається з продуктів, які дійсно працюють і споживач буде бачити великі результати в 10-14 днів.