Немає brain_ Немає health_

Старіння і вчитися на своїх помилках є явною ознакою того, що наш мозок поліпшується. Мозок покращиться, як ми дізнаємося. У свою чергу, це допомагає нам жити краще. Ми живемо довше і вчаться новим навичкам, які допомагають нам розвивати здоровий спосіб життя.

Наш мозок багато що дізналася від нашої молодості. Всі ці навички ви зробили зробили мозку залишатися здоровим. Пам’ятайте, кому і як ми стаємо старше, тим більше ми отримуємо практику. Чим більше ми дізнаємося якість говорити зростає і покращується ще більше. Ми повинні навчитися справлятися зі стресом теж, тому що стрес може привести до пошкодження ланцюга у вашому мозку.

Як ви ростете, ви, стати мудрішими. Проблеми та можливості, поряд з прийняття рішення були всі поліпшення мозку. Будьте позитивні на життя і готова до нових викликів.

Мозок працює, збільшуючи знання і він будує з’єднувальні елементи у висівках, які роблять нас добре функціонувати. Ти ніколи не занадто старий, щоб дізнатися щось нове.

Як ви стаєте старше, тримайте зв’язок з вашою родиною та друзями. Чим більше ми будемо залишатися в контакті з нашою сім’єю та друзями ми тримаємо наші розумової працездатності різкість. Ви можете вчитися у них, і це допоможе зберегти вашу гостроту розуму кожен день, який проходить.

Ваша дієта дуже важливо зберегти мозок здоровим, як ми стаємо старше. З’їсти стільки барвистих фруктів і листові овочі, як ви можете. Овочі, як відомо, допомогти вашому мозку виконувати і стати краще. Якщо овочі можуть допомогти запобігти рак, це має бути добре для мозку, а також.

Фрукти і овочі повні антиоксидантів, вітамінів і мінералів, а також бути з низьким вмістом жирів і калорій. Антиоксиданти довели нам на користь, так як він містить вітаміни відомо, зменшує вмирають або пошкоджених клітин. Їжте чорницю ці кольори як відомо, покращує короткочасну пам’ять.

Дуже небагато лікарі схвалюють приймати полівітаміни і трав’яний добавки. Коли ми стаємо старше, наш раціон змінити, вживаючи в їжу менше просто обережні і переконайтеся, що ваша доза не збирається реагувати на ваші ліки. Вітаміни є хорошими вжити, щоб замінити те, що ви не отримуєте у вашому раціоні, але спочатку проконсультуватися з лікарем, щоб ви переконаєтеся, що Ви знайшли те, що вам потрібно.

Стрес порушників: Стрес може взяти на себе наше життя робить його шкідливим для вашого тіла і мозку, а також. Існує не те, як людина може зняти стрес, але всі ми можемо вирішити, що може бути усунуто і зосередитися на тому, що ви можете зробити, щоб полегшити інше принести задоволення собі. Це дуже важливо, що ви не дозволяйте стресу узяти над своїм життям. Стрес викликає депресію простіше, так як ми стаємо старше.

Мозок випускає гормони стресу, щоб допомогти керувати використовувати деяку напругу, але якщо багато гормонів випускаються це може пошкодити нервові клітини. Депресія може встановити, якщо випускають гормони занадто багато і швидко.

Скиньте ті напружені елементи, які викликають у страждання: зняття стресу не легко для будь-кого. Ви повинні забути про речі, ви не маєте ніякого контролю і виправити ті, що ви робите. Спробуйте приймаючи прогулянку або робить якусь діяльність, щоб розслабитися, що мозок не підкреслюю. Введення деяких веселощів у ваше життя і зробити себе щасливим знову.

Іноді це займає деякий час, щоб внести зміни у вашому житті, як ми стаємо старше, щоб відповідати вашому здоров’ю і потребам. Змін досить важко зробити, і це іноді стає проблемою, але, врешті-решт, він буде зняти стрес і поліпшити мозку, надавши йому новий досвід.

Copyright (C) 2007 Стюарт Левісон