Лос-Анджелесі LASIK

Беверлі-Хіллз Lasik є провідним лазерної корекції зору хірургії центр для хворих з Лос-Анджелеса і його околиць. Пацієнти отримують індивідуальне обслуговування в доброзичливий, люб’язний середовища.

Беверлі-Хіллз Lasik використовує останні досягнення в галузі хірургії LASIK щоб забезпечити пацієнтів з найвищим рівнем корекції зору можливо. Lasik використовує керований комп’ютером лазер, щоб змінити рогівки та виправлення рефракції, таких як короткозорість, далекозорість та астигматизм. Хірургія починається зі створення клаптя тканини рогівки. Цей клапоть піднімається і складені. Лазерна потім використовується для зміни форми рогівки шляхом видалення або абляції тканини під клапаном. Ексимерного лазера використовується холодний промінь ультрафіолетового яка розриває зв’язки, утримують тканину разом. Оскільки тканина віддаляється, форма рогівки змінюється. Кількість видаленої тканини залежить від вогнетривкої помилки пацієнта. Зміни рогівки дозволяє світлу більше зосередитися саме на сітківці ока, що призводить до поліпшення зору. Lasik очної хірургії займає близько 10 хвилин на кожне око, і більшість людей мають можливість користуватися поліпшення зору без необхідності коригувальних лінз. Висококваліфіковані хірурги LASIK, сучасні технології і турботливий персонал роблять Беверлі Хіллз Lasik головне призначення LASIK.

Беверлі-Хіллз Lasik хірург обслуговує пацієнтів по всьому Лос-Анджелесі, забезпечуючи прем’єра лазерної корекції зору і особистим, високоякісної медичної допомоги в безпечній і комфортній обстановці. Дуже талановитий і досвідчений хірург, він використовує найбільш технологічно передових методів корекції зору. Пацієнти в районі Лос-Анджелеса, які більше не хочуть носити окуляри або контактні лінзи дивіться у Беверлі-Хіллз Lasik хірург досвідчений і професійний догляд.

Лос-Анджелесі Lasik хірург висококваліфікованих і вправних LASIK хірург з безпрецедентну репутацію за видатні досягнення в Lasik рогівки та інших процедур у Лос-Анджелесі і в прилеглих районах. З метою забезпечення найкращого результату для зору своїх пацієнтів, його успіх вимірюється тим, бездоганний послужний список оптимальних результатів операції Lasik і що більш важливо, більш високу якість життя для своїх пацієнтів.

Lasik хірург Лос-Анджелесі спеціалізується на всіх рогівки і тугоплавких операцій. Він використовує самі передові технології Lasik з неперевершеною увагу на догляд за пацієнтом. Lasik хірург Лос-Анджелесі повністю прихильний даючи своїм пацієнтам візуальної волі з допомогою різних сучасних процедур хірургії ока.