як оцінити очей хірурга для естетики

Естетичне почуття хірурга – його або її очі за те, що виглядає красиво і приємно – це один з атрибутів, які не можуть бути проігноровані у контексті косметичної хірургії, так як вона грає таку важливу роль в задоволеності пацієнтів. На щастя, з доступністю інформації в Інтернеті, оцінці естетичної якості роботи хірурга набагато легше, ніж це було в минулому.

Для тих, хто вважає косметичної пластичної хірургії, є кілька способів для оцінки естетичних очей хірурга. Вони включають в себе перегляд до і після фотографії реальних пацієнтів (як онлайн, так і в офісі), перегляд повноважень хірурга, і розуміння філософії хірурга про красу і естетику.

перегляд перед і після фотографії

Хоча немає двох пацієнтів не матиме точно такий же результат, дивлячись на до і після фотографії пацієнтів допомагає оцінити якість роботи своїх хірурга і допомагає їм зрозуміти, яких результатів слід очікувати в хірургії. Там можуть бути випадки, коли певні ускладнення або особливо складних випадку запобігти хірурга від створення результатів, які з’являються цілком природно – пацієнти повинні проводити достатньо часу у фотогалереї, щоб вони могли отримати загальне уявлення про якість роботи хірурга постачає.

Галереї Багато пластичні хірурги фото ви можете ознайомитися на веб-сайтах, але багато хто буде тримати додаткові фотографії в офісі для пацієнтів, щоб переглянути під час їх візитів. Якщо немає фотографії в Інтернеті, пацієнти повинні запитати, щоб побачити їх, коли вони приходять на консультацію. Це завжди гарна ідея для пацієнтів, щоб порівняти результати вони бачать з роботою інших хірургів, а також.

питання задавати під час перегляду:

• Чи є результати виглядають послідовно поганий / хороший для вас?
• Чи є результати виглядають природніше?
• Чи є конкретні методи хірург використовує для створення цих результатів?
• Скільки разів хірург виконав вашу операцію? (Хірург, можливо, десятки фотографій для конкретного типу операції, але пацієнти повинні поставити це питання в ході консультації.)

перевірці повноважень

Будь-який лікар – навіть ті, без підвищення кваліфікації в косметичну і пластичну хірургію методів – можливе виконання косметичної хірургії. В результаті, важливо для пацієнтів, щоб ретельно оцінити повноваження хірурга, шукаю пост-докторантура з пластичної хірургії зокрема. Рада сертифікованих пластичних хірургів завершили підвищення кваліфікації в косметичній та реконструктивної методи, і продемонстрували свої знання та навички, щоб стати сертифікованим. Подивіться на хірурга, який заробив сертифікат від Американської ради з пластичної хірургії, якщо ви розглядаєте косметичну процедуру. У той час як багато інших рад і організацій існує, цей мандат є ознакою кваліфікованого хірурга, який був спеціально навчений методи пластичної хірургії. Підготовки хірурга – разом з багаторічним досвідом роботи – це хороший показник його або її майстерність, з процедурою.

Питання, щоб Запитати про облікових даних:

• Дане хірург ради сертифікованих Американським радою з пластичної хірургії?
• Чи є у даного хірурга завершена проживання в пластичної хірургії?
• Звідки ця хірурга піти в медичну школу?
• Скільки років цьому хірург був на практиці?

оцінки філософії

Поява Web зробив інформацію про хірургів набагато більш доступні, а це означає, що в багатьох випадках зручніше для пацієнтів, щоб отримати уявлення у філософію хірурга про красу і естетику. Хоча це може здатися дрібницею, і той, який важко визначити, інтереси хірурга і переконання можуть впливати на його або її роботи значно. Наявність інтересу до естетичної стороні пластичної хірургії є важливою рисою для будь-якого пластичного хірурга, який робить косметичні роботи.

Запитання, щоб Запитати про філософію:

• Чи означає це, хірург, здається, беруть індивідуальний підхід до кожного операція?
• Чи означає це, хірург є інтерес до мистецтва?
• Як це визначити, що хірург “виглядає добре”, а що ні?

Іноді кращий підхід до вивчення очей хірурга для естетики це запитати перед пацієнтами, як вони відчувають про появу їх хірургічної результати. Хірург, який має можливість зосередитися на сенсі кожного окремого пацієнта, що виглядає краще буде багато задоволених пацієнтів, які із задоволенням розповідають про свої результати і досвіді.