чотири відмінних рад, щоб мінімізувати розтяжки після вагітності

Звичайно, вагітність є одним із самих чудових речей на землі, але розтяжок після вагітності абсолютно одна з найстрашніших – якщо не самий брутто. Там ви були, виглядає чудово з бездоганною шкірою, але через дев’ять місяців, ви не бездоганна-вже-ні.

Там немає чарівної таблетки, які видаляють його повністю, але є кілька способів, які ви можете зробити, щоб запобігти їх від занадто набридливим. Ось чотири з них:

1. Зберегти шкіру зволоженою – Ви можете гідратів шкіри, пити багато води і використання надійних зволожуючий крем. Вони можуть зробити вашу шкіру більш гнучкою і еластичною. Більш еластичною шкіру, тим більше вона може витримати розтягнення, що не ламаючись. Пам’ятайте, що порушення шкіри, що викликає розтяжок.

2. Їжте здорову – Крім робить вашу шкіру більш зволоженою, свіжі фрукти і овочі також зробить вашу шкіру і тіло здоровими у всіх аспектах. Чим здоровіше ви будете, тим більше ваше тіло може впоратися із змінами, викликаними вагітністю, в тому числі надто багато розтягнення і збільшення ваги.

3. Вправа – здійснення не тільки для управління своєю вагою і готує вас до великої день. Це також допоможе мінімізувати Ваші розтяжок після вагітності, роблячи вашу шкіру сильніше. Здійснення допомагає шкірі позбутися від токсинів і рости здоровим. Здорової шкіри вашої, тим менше знаків буде розвиватися.

4. Приймати вітаміни – вітаміни А, С і Е в трійку підсилювачів шкіри. Попросіть вашого Об-гінеколог, про які ви могли б зробити, щоб зберегти вашу шкіру якомога більш здоровим. Там можуть бути випадки, коли ви б порадили приймати полівітаміни замість цього. Це було б вам на користь теж.

Це всього лише чотири відмінних порад про те, як ви можете зменшити розтяжки після вагітності. Практикуйте їх і насолоджуйтеся чітким і здоровій шкірі, навіть після пологів.