Підтяжка обличчя знаю, що він може зробити для вас

Підтяжка обличчя (рітідектомія) це відмінний спосіб, щоб повернути час назад. Природний процес старіння робить жахливі речі з вашого обличчя. Не тільки там зморшки, але і набряки, мішки під очима, провисання щік і багато інших явних ознак, що ти вже не молодий. Рітідектомія є медичною процедурою, яка може позбутися цих ознак старіння і зробити вас відчувати себе молодими та впевненими знову.

що таке підтяжка обличчя?

Підтяжка обличчя є одним з найбільш незрозумілих процедур у пластичній хірургії. Це не схоже на науково-фантастичний фільм, де ви торгуєте ваші старі обличчя на новий. Пластична хірургія не придумав спосіб зробити це ще. Замість цього вона є звичайною процедурою, яка просто змушує вас виглядати молодше, позбутися ознак старіння.

Там немає ліфта участь. Що роблять лікарі під час операції просто затягнути тканини під особою, згладити в’ялої шкіри і позбутися зайвого жиру та інших тканин. Кінцевим результатом є молодшим, оновленим обличчям. Розрізи роблять у таких ключових галузях, де вони можуть легко отримати доступ до тканини і розрізи робляться так, що вони не будуть помітні після того як вони зцілилися.

Рітідектомія є одним з найпопулярніших пластичних світі процедур хірургії, тому що це просто і це працює. Вартість процедури коливається від $ 5000 до $ 8000.

чому б не спробувати обід підтяжки обличчя?

Існує нова процедура тепер називається обіду підтяжку обличчя. Це більш простий і дешевшою версією процедура, при якій лікар просто робить кілька швидких налаштувань. Це набагато менше, але результати можуть бути дуже ефективним для деяких.

Це називається “нитка підтяжку обличчя», але він також відомий як “обід підтяжку обличчя”, тому що це може бути зроблено протягом години або близько того. З обіду процедури лікар робить невеликі надрізи. Це означає, що менше рубців і загоєння відбувається швидше. Це також означає, ви платите менше за це. Ланчу ліфта набуває все більшої популярності серед тих, хто хоче ефекти повну процедуру без серйозної операції.

зцілення від процедури

Після операції завжди буде певний набряк і біль. Зазвичай біль не так багато, але пухлина може тривати тижнями і досить помітно. Ваш лікар порадить вам, як краще впоратися з нею. Оскільки це тип операції, існує також ризик згортання крові, інфекція і неправильного лікування. Обов’язково дотримуйтесь інструкцій лікаря під час процесу загоєння, і ви не повинні мати ніяких проблем.

Ще одна річ, щоб мати на увазі, що результати не є постійними. З часом, ви будете відчувати деякі провисання і набряклість, як гравітація зробить свою справу. Більшість людей не отримують другу підтяжку обличчя, тому що один працює досить добре, але ви повинні знати результати не є постійними. Якщо це проблема для вас, поговоріть з лікарем про це в ході консультації.

Це одна з причин, чому це велика операція, зробили пізніше в житті. Люди у віці 55 + групи знайти найбільш ефективні операції, хоча ви можете отримати один в будь age.You не може отримати нове обличчя з реконструкцією, але ви можете омолодити один у вас є. Поговоріть зі своїм лікарем про процедуру сьогодні і подивитися, що пластична хірургія може зробити для вас.