Ліпосакція створює великі контури тіла

Дуже небагато людей народжуються з ідеальним статурою. Повітря-матовою моделі обкладинка журналу рідко реальністю для більшості типів тіла. Справді, більшість людей буде боротися з принаймні один або два завзятий областей жир в небажаних місцях.

Ці жирні кишені стійкі до гарної дієти і фізичних вправ звички і може бути дуже надокучливими їх власника. Це одна з причин, чому ліпосакція стає настільки популярним в наші дні. Це безпечна і ефективна процедура, яка може видалити небажані жирові клітини в своїх “проблемних” районів.

Ліпосакція має довгу та успішну історію. Перша процедура була виконана в 1974 р. і методи тільки покращився з тих пір. Lipo може бути корисним у скороченні загального жирові відкладення, але в основному це краще для тих, хто знаходяться в досить хорошому здоров’я і форму і просто є кілька областей, які потребують контурній.

Найбільш поширеними регіонів належать особи, шиї, любов ручки, тулуб, сідниці, стегна, і стегна. Ви, можливо, також він буде працювати на щиколотках, колінах, обличчі щоки, плечі, і підборіддя. Ліпосакція також ефективні в зменшенні грудей, для чоловіків і жінок.

Для того щоб мати Ліпо виконується, кандидат повинен бути в цілому гарне здоров’я з сильною еластичністю шкіри. В іншому випадку може бути багато брижі і грудок під шкірою після операції. Ви не є хорошим кандидатом якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров’ям, такі як діабет, хвороби серця, або слабкою імунною системою.

Ліпо пластикової хірургії включає в себе ризики для здоров’я, як і будь-яку іншу серйозну операцію і лікарі хочуть бачити, що пацієнт має хороші шанси швидко видужує після операції. Ви можете бути хорошим вибором для ліпосакції, якщо ви відносно близько до вашої ідеальної маси тіла, але просто мати один або декілька “неприємності” плями.

Є кілька різних методів цією процедурою пластичної хірургії, включаючи традиційні методи, припухлі, супер-вологого і ультразвукові. Кожен трохи відрізняється з унікальними переваги і недоліки, але Ваш пластичний хірург може допомогти вам визначити, що краще для вашого типу статури і ваших уподобань. З кожного методу, слабкий трубки, званої канюлі вставляється в цільовій області, і це висмоктує жир перед розрізи зашивають.

Після того як ви оговталися від вашої процедури, ви не автоматично буде тримати жир. Вам потрібно буде йти в ногу з стійкий режим вправ, а також здорової дієти. Без цього способу життя, ви можете піддатися до відновлення жиру, заперечуючи результати операції.

Це важливо, в більш ніж один шлях, як відновлення жиру також означатиме, марна трата грошей. Залежно від техніки і ступінь вашої процедури, ви можете розраховувати на оплату від $ 1500 до $ 7500 для ліпосакції. Оскільки липа майже завжди вважався суто косметичної хірургії, вона зазвичай не покривається медичною страховкою. Більшість пластичних хірургів пропонують безліч варіантів оплати, тим не менш, в тому числі фінансування і розстрочки.

Ліпосакція може бути відмінним способом, щоб отримати скульптурні, струнке тіло ви сподівався і працював протягом багатьох років. У зв’язку з хорошою дієтою та фізичними вправами, він може допомогти вам підтримувати струнку і привабливу фігуру протягом тривалого часу в майбутньому!