арахісове масло і жувальну гумку, віком старі вороги

Якщо ви коли-небудь мали які-небудь небажані речовини заплуталася у волоссі, такі як камедь ви дізнаєтеся, що є багато божевільних ідей про те, щоб додати до нього, щоб звільнити свою хватку. Існує класичний епізод Сімпсонів, де Ліза отримує гумка у волоссі. Серед пропозицій, щоб вирвати його є арахісове масло, майонез, гірчиця і заморожування його і вдаривши по ньому молотком. У шоу жодна з цих робіт, і він повинен бути вирізані. Який з цих божевільних ідей дійсно працює?

Арахісове масло є метод, який, як кажуть, досить ефективна. Ви повинні працювати арахісове масло в область з гумки, а потім вимити весь багатьох чинників. Стверджується, що це працює через масла в олії. Масло відокремлює гумку з волосся. Якщо масло в арахісове олії робить трюк то, звичайно, нафта сама по собі буде працювати так само добре. Оливкова олія є інший метод, який, як кажуть, дуже ефективні. Оливкова олія дозволяє гумку рекомендується розчісувати, і в той час як це, ймовірно, кращим, щоб покласти арахісове масло в вашому волоссі він також може залишити свої відчуття жирності волосся і потребують хороший шампунь і кондиціонер.

Якщо ви дійсно відчайдушним, і ці методи не працювали є багато інших, які також не можуть. Як щодо frezzing нього (як Фландрії пропонує в Сімпсонах) і вдаривши по ньому молотком. Теоретично це повинно працювати, але це залежить від отримання гумка досить холодно. Якщо гумки в довгого волосся, то це має бути можливим, але якщо це близько до шкіри голови, цього слід уникати.

Інший божевільний метод вазеліном. У теорії я можу бачити, що масла у вазелін може вибити гумку, але тоді ви збираєтеся залишитися з вазеліном у волоссі якої потребуватиме в обширній шампунем, щоб повернути його в хорошому стані. Або ви могли б спробувати додати деякі коли вашому Барнет. Як ми знаємо кола роз’їдає більшість речей, тому я б ухилятися від цього, навіть якщо це зробить ваші волосся більш смачним.

Кращий метод, який я хотів би піти на позбавляється від партії. Це буде рости назад.