Технічне обстеження для грубих африканських волосся

Цей Новий рік я зробив те, що більшість африканських жінок клянуться, що не може зробити, коли я вибрала зачіску.

Я дійсно хотів зробити це протягом самого довгого часу, тому що волосся, як груба як один, безсумнівно, належить чорної раси може бути tendious у догляді.

Але я не наважувався, тому що я в даний час страждає від фобії ж саме, що більшість чорношкірих жінок воліли б протистояти будь-яку ціну.

Ви знаєте, той, який звучить приблизно так “як люди будуть appreaciate мій новий вигляд, вони сказали, що мій череп був безсоромним, коли я був молодим”.

Всі говорять, що краса жінки лежали на голові, який є, чому волосся повинні бути добре зроблені для одного, щоб виглядати презентабельно.

Я завжди enveyed типів волосся людей інших рас, тому що він росте довго, це блискучими, м’якими і керованими, і я знаю, що багато зробили це занадто.

У цій статті я хочу досліджувати різні стилі, що чорні жінки могли б використовувати для підтримки їхнього курсу волосся.

Ви побачите, що, як і багато солодкі слова були використані для опису “Boot” чорної жінки, її волосся також можуть бути перетворені anyhowly.

Красиві розширень

Генетично, наше волосся були зроблені, щоб бути грубим, а не швидко рости і більше, як у інших рас.

Сьогодні їх всі види красиві Розширення, зроблені спеціально для підвищення цей вид волосся прикладами яких є кіс.

Коси бувають різного розміру, кольору, текстури, цінах і вимагає творчого підходу з фіксацією і стиль.

Існує зволожуючий спрей, щоб тримати їх змочувати, шкіра голови безкоштовно лупи і вони можуть йти до шести тижнів на голову жінки.

Дикі хвилі іншої внутрішньої стилю, де, переплетення надає натуральні волосся чорне жінки, середній волосся притиснутий до спини, тоді як сторони хрустів і назад причесані для створення об’єму.

Незвичайні, коли фільм є розширення прикріплені і текстурованих створити, кошлаті-шаруватих appearance.Then волосся висушений феном прямо на задню і передню панель, щоб створити чудовий зовнішній вигляд.

Розширення з сплеск кольору також може бути приєднаний до грубий волосся, який є в основному переплетення, які можна обрізати на кінцях, висушений феном і дано блискуча обробка за допомогою використання спеціально розроблених продуктів.

Це все про вибір кращого стиліста для вашого волосся повинна бути перетворена amaizingly використанням розширень.

Використання релексерс

Грубої текстурою волосся потребують регулярної релаксатор або сильне релаксатор. Це залежить від міцності нитки testwhich третьому етапі після консультації і волосистої частини голови аналізу.

Ви повинні переконатися, що ваш косметолог почнемо з вивчення вашої голови, бо дуже чутливі або мати стирання дратує більше, релаксанти.

Якщо ваша шкіра голови стає слабким після першого відпочинку, то ви не повинні поспішати, щоб ретушувати знову попереду бачачи ваші saloonist проводити аналіз шкіри голови.

То він чи вона повинні виконати тест берега так, що кращі релаксатор визначається, де дуже невелика частина вашого волосся, ймовірно, в середній частині голови використовується.

дізнатися більше інформації сайту посилання нижче