Лазерна епіляція на афро-американських шкіри

Лазерна епіляція найкраще працює на білою шкірою і темним волоссям. Причина цього в тому, що техніка має цільовий кожен волосяний фолікул індивідуально і якщо у них є проблеми з відображенням волосся, це може бути важким для виявлення і видалення. Це становить проблему для людей зі світлим волоссям і білою шкірою, або людей з темною шкірою і темним волоссям.

Що стосується останнього, є додаткові проблеми для лазерної техніки видалення волосся при роботі з афро-американської шкіри. Причина цього в тому, що з пігменту і лазер (Детальніше читайте в розділі Лазерне видалення волосся сторінці FAQ).

Орієнтація на волосяний фолікул, лазерні повинен пройти через верхні шари епідермісу і вразити темну фолікула. Довжина хвилі поглинається темний фолікула і, отже, інтенсивне світло руйнує фолікул. Тим не менш, з афро-американської шкіри, є шанс, що меланін, який є те, що надає шкірі пігменту, буде поглинати лазерне випромінювання на поверхні шкіри, перш ніж він ніколи не може дістатися до фолікула. Це не тільки запобігає найкращих результатів сесії, але він також може пошкодити епідерміс пацієнта.

Це не означає, лазерна епіляція є неможливим для афро-американців. Є методи, такі як охолодження шкіри, які можуть запобігти шкіру від поранення. Технічні фахівці можуть також використовувати довгих хвиль. Причина довгохвильового лазера, що меланін поглинає коротких довжин хвиль, але дозволяють довгохвильову пройти через шкіру, щоб знищити фолікула.

Звичайно, якщо ви афро-американської, і ви думаєте про лазерної епіляції, то вам потрібно дивитися на отримання досвідченим фахівцем. Досвідчений фахівець буде не тільки знати, що довжина хвилі і лазерної у використанні, але, як цілитися волосяні фолікули, не пошкоджуючи шкіру. Вони зможуть зробити процедури коротше і ви, мабуть, мають менше процедур. Це означає, що пройти через весь лазерна епіляція лікування швидше, і яка допоможе вам заощадити гроші, а це завжди важливо.

Ви повинні переконатися, що техніка використовується лазерний діод, як Light Sheer, MeDioStar, LaserLite, Epistar, Apex 800, F1 діод або SLP1000. Це дозволить забезпечити гарні результати, але 10 або більше процедури будуть необхідні. Для досягнення найкращих результатів, Nd: YAG лазер повинен використовуватися зокрема CoolGlide, MedLite IV, Варя, Атос, Ліра, або зображення.

Лазерна епіляція постійно вдосконалюється і лише кілька років тому неможливо було для афро-американців, щоб процедура робиться. Однак, чим далі йде час, нова технологія виходить, і все більше і більше людей можуть отримати переваги лазерної епіляції для себе. З плином часу, ви побачите, що легше мати волосся видаляється лазерним і це буде коштувати менше, а також. У той же час, переконайтеся, що фахівець встановлює право лазерних і має право досвід, щоб зробити вашу лазерну епіляцію досвід набагато простіше, швидше і, відповідно, дешевше для вас.