Головна спа-процедури для зняття стресу свято

Насиченого життя може зробити це важко, щоб зайняти час, щоб піти, розслабитися і побалувати себе. При використанні ванни та спа-продуктів, таких як кисті Clarisonic шкіри, Токіо Молоко свічки і Пітер Томас Рос маски для обличчя, ви можете створити враження від спа у вашому власному будинку на частку від вартості бронювання професійного призначення.
Особистий догляд за тілом є відмінним способом зняти стрес, відчуваю себе чудово про себе і омолодити шкіру. Дайте собі розслабляючий спа-досвід у вашому власному будинку, створюючи свої власні зняття стресу зоні. Ось подивіться на деякі з основних елементів для розробки власних спа-процедури вдома:
Конфіденційність. Одним з найбільш важливих зняття стресу фактори включити в ваш простір спа будинку приватне життя. Зробити вашу ванну кімнату особистий простір, забезпечуючи хтось у змозі спостерігати за дітьми і залишати свій телефон в іншу кімнату. Встановіть безпечною для дітей замок на двері, щоб тримати зловмисників, і зробити знак, щоб повісити на зовнішній дверної ручки, що інструктує, “Не турбувати”.
Музики. Музика це відмінний спосіб, щоб створити розслаблюючу атмосферу у вашій ванній кімнаті. Отримати портативний стерео, який має програвач компакт-дисків або MP3 док-станції. Налаштування стерео відтворювати музику на безперервному циклі або грати певного плейлиста на MP3-плеєрі. Розслаблююча музика допоможе заглушити звуки у вашому будинку, і його м’який ритм може допомогти вам вітер вниз.
Освітлення. Яскраве світло не заспокоює, може нагадати вам, перебуваючи в офісі або може зробити вас зосередитися на недосконалості, які Ви бачите у вашому тілі. Якщо у вас немає затемнення включити світло у вашій ванній кімнаті, підключити невелику лампу або нічник і оточити себе м’яким світлом свічок. Використання ароматичних свічок, як Токіо Молоко ароматні свічки, ви можете оточити себе ароматом ви любите, яка подвоює як ароматерапія. Розслабляючий аромат відносяться лаванда, рожеве дерево, жасмин, фіалка і сандалового дерева. При використанні ароматичних свічок, будьте обережні з тими, які пахнуть, як продукти харчування – наприклад, свіжоспеченого печива – тому що вони можуть змусити вас почувати себе більш голодним, ніж розслабленим.
Ванна та косметичних процедур. Ви не повинні бути в першокласний спа-салон, щоб мати доступ до спа-гідні продукти. У вашому спа кошику, додати, тіло Павла і Джо Beaute і Сольовий скраб м’яко відполірувати шкіру, лікування Phillip B. Набір для шкіри голови і волосся або волосся Philip B. набір шкіри і оживити ваше волосся і прикрасити вашу шкіру. Є кумедна ванна з допомогою Токіо Молочні продукти висхідній ванни і подрібнюють-ароматні мила. Як ви відпочиваєте у вашій ванній, ставитеся до вашої шкіри, щоб Пітер Томас Рос маски для обличчя, які допоможуть очистити ваш колір обличчя, розгладжуються дрібні зморшки і зморшки, або лікувати опухлі або сонце пекло шкіру. Якщо у вас суха шкіра, лікування вашого обличчя Зволожуюча маска для обличчя від Пола і Джо Beaute і Clarisonic Скін переробки. При виборі продуктів для вашого будинку спа-салон, переконайтеся, що вони підходять для вашого типу шкіри.
Після ванни лікування. Ваш будинок спа-досвід не повинен закінчиться після ви виходите з ванної. Продовжити, щоб побалувати себе з Токіо Молоко руки кремом, Пітер Томас Рос зволожуючий лосьйон або омолоджуючий крем, спрей або спокійних синіх від Філіпа Б., який містить антиоксиданти. Ці продукти є великими для пост-ванночку для рук, ніг або масаж обличчя, тому що тепла ванна допомагає послабити напружені м’язи. Заручитися допомогою вашого партнера для масажу або побалувати себе послугами масажиста, який робить удома. Обов’язково використовуйте Philip B. розплутування спрей або Продукти для стайлінгу в ваші волосся так, кожна частина вашого тіла відчуває себе побалувати.
Коли ви плануєте лікування домашній СПА, дати собі принаймні за 30 хвилин до години. Крім того, побалувати себе, не повинно було трапитися тільки раз в той час. Так само, як ви плануєте зборів та зустрічі у вашому щоденник або календар, розклад для вашого домашнього лікування СПА відбувається один або два рази на місяць. Крім того, що стрес падіння рівня, ви можете також помітити загальне поліпшення вашої шкіри, волосся і почуття власної гідності.