La Roche Posay – Anthelios 60 XL крем – Огляд продукту

Можливо, ви облили себе з екрану сонця і вийшов на вулицю у вірі ви були захищені від сонця тільки щоб дізнатися, що ви згоріли хрусткою? Сонце, здається, передчасного старіння незахищеної шкіри – постійно. Якщо вам потрібно сонцезахисний крем із захистом кращі можливості, перевірити Anthelios 60XL крем від La Roche Posay.

Anthelios 60 XL крем містить Mexoryl LX, а також Mexoryl SX. Хоча Mexroyl SX, який захищає від UVB променів, міститься в багатьох продуктах екран сонця, Mexoryl LX, яка захищає від променів UVA, просто немає. Mexoryl LX і SX Mexoryl об’єдналися забезпечує ідеальний захист НД Mexoryl LX в даний час не доступні в США, однак вона тільки що була прийнята Здоров’я Canada.In додаток до цих феноменальним захисту, Anthelios 60 XL Крем запаху і не закупорюють пори шкіри (без комедонов). Це нежирний крем, який має бархатисту гладку поверхню, і робить вашу шкіру відчувати себе great.Anthelios 60 XL Крем можна використовувати на настільки ж тіло і обличчя, і є відмінним бар’єром між ЗС і людей, які знаходяться під загрозою або є сонячного світла ніжну шкіру тих, як люди зі світлою шкірою меланодермії або розацеа.

Нд надзвичайно шкідливий для шкіри, що призводить до значного передчасного старіння, зморшки на додаток до, на жаль, в деяких випадках, деякі форми раку. Але, немає ніяких причин, ви повинні залишатися в приміщенні або обмежувати себе в тінь, якщо ви стривожені цими things.Anthelios 60 XL крему La Roche Posay є дивним block.So сонце, якщо ви працюєте на сонці весь день довгий, або ви просто любите приймати сонячні ванни, цей крем Greatest угоди призначений для вас.