як лікувати варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен непривабливим і незручним синій / фіолетовий вен, які випирають з ноги. Варикозне розширення вен неймовірно поширеною проблемою в США, і так як вони можуть бути візуально непривабливим і фізично болючим, варикозне розширення вен лікування високо цінуються. Залежно від тяжкості венозної умова, різні процедури для ефективного лікування вени.

початкове варикозне оцінки вени

Перший крок, це звернутися в Остіні флеболога (спеціаліста вени), щоб визначити ступінь вашого конкретного стану. У цей час, вони будуть проводити історії та фізичної ретельно оцінити вен. Вони також виконують дуплекс оцінки ультразвук, щоб виявити, якщо будь-який варикозне розширення вен приховані під поверхнею шкіри подачі у видимому варикозне розширення вен. Тоді ваші флеболог буде знати, яке лікування буде кращим рішенням вашого стану.

компресійні панчохи

Компресійні панчохи виглядати Гольфи, але вони побудовані заохочувати кровотоку у венах ніг. Лікарські шкарпетки виділити особливий тиск навколо щиколоток, а потім вони поступово втрачають тиск, як вони доходять до колін. Це допомагає зменшити незначні вени тому що це зменшує застій крові, заохочуючи крові неухильно рухатися.

склерозирующая терапія

Склеротерапія нехірургіческіх лікування венозних яка включає в себе ваші флеболог впорскування розчину в вену. Потім розчин викликає вени, щоб запечатати закриті, в кінцевому рахунку розчиняючи його протягом декількох тижнів. Як правило, люди знадобитися кілька процедур склеротерапії ефективного видалення варикозних вен. Інші форми включають склеротерапія піною і склеротерапія під ультразвуковим контролем склеротерапія, обидва з яких служать для аналогічних цілей незначно відрізняються ситуацій.

Внутрішньовенна лазерна обробка (EVLT)

EVLT також закриває вені, але робить це за допомогою лазера замість розчину. Ваш Остін флеболог вставляє лазер у порушника вену через голку, що випромінюють імпульси світла в вену, щоб закрити його.

амбулаторної флебектоміі

Для громіздким варикозне розширення вен, амбулаторні флебектоміі включає невеликі, точні проколи в шкірі, через які ваша флеболог витягує вен. Хоча це хірургічна процедура, шви, як правило, непотрібні і шрамів майже ніколи не розвиваються.

Якщо ви хочете позбутися від варикозних вен болі, зверніться Остін дерматології вен Zimmet практиці та дерматології, щоб обговорити, які лікування варикозного розширення вен краще всього звернутися вашого стану.