як в магазин за право зморшок крем

Гладка, чиста шкіра є кінцевою знак краси та здоров’я. Поряд з віком, екологічні та біологічні чинники поступово призводять до лінії навколо очей, рота і на лобі, яке може зробити нас виглядати набагато старше, ніж ми насправді.

На даний момент, ін’єкційний метод лікування є те, що багато людей звертаються до для того, щоб усунути цю проблему. Ці формули включають слабку напругу ботулізму заморозити м’язів. Однак, це лікування дуже дороге, необхідно повторювати кожні кілька місяців, а може бути болючим і потенційно небезпечні в довгостроковій перспективі. Для цього краще всього використовувати креми для зменшення і запобігання тонких ліній і зморшок.

Крем проти зморшок і скорочення лінії кремів у всіх різні формули. Є багато активних інгредієнтів щодо скорочення і запобігання цих ознак старіння. Ретинол, антиоксиданти, є спільним компонентом. Воно може порушуватися вільних радикалів, які руйнують клітини шкіри і викликають зморшки. Гідрокси кислоти, які отримують з фруктів, допомогти лущитися груба, мертві клітини шкіри, щоб показати молодшим під шкірою. Різні екстракти фруктів, овочів, або чай може також бути включений для їх протизапальну або антиоксидантними властивостями. Поряд з багатьма іншими інгредієнтами, більшість з цих формул покладатися на ремонт клітин і очищенню шкіри, щоб стверджувати, що молодий вид. Однак, навіть якщо людина не захищати свою шкіру від сонця, уникати паління та інших факторів, що ушкоджують шкіри, в тому, що загальні вирази, таких як посмішка все ще може призвести до тонких ліній і зморшок.

На щастя, деякі креми мають інгредієнти, які володіють тими ж властивостями ботокса. Botox спирається на заморожування м’язів під шкірою, щоб зупинити складок. Avotone, дуже популярний крем, працює аналогічно. Замість того, заморожування м’язів, інгредієнти в Avotone розслаблення м’язів. Основний активний інгредієнт, ацетил гексапептид-3, зменшує кількість і інтенсивність м’язових скорочень. Ацетил гексапептид-3, також відомий як Argireline, нещодавно був розроблений в лабораторії в Європі.

Avotone містить багато інших інгредієнтів. Масло авокадо багато вітамінів і поживних речовин. Він містить антиоксиданти, вітамін А і лецитину. Масло авокадо також містить вітамін D, який допомагає у відтворення нових клітин, калій, для підтримки вологості і хлорофіл, який очищенню клітин. Таке ретельне поєднання інгредієнтів робить Avotone кращий Зморшки крем-небудь робив!

Дійсно розгляньте альтернативні способи ін’єкцій та хірургії. Креми набагато більш доступним і безпечним у використанні. Багато застосовуються в нічний час, не більше двох разів на день. Наука помітно просунулася потенції і успіх креми для шкіри і може допомогти вам досягти гладкою, молодий вигляд шкіри ви хочете.