як видалити акрилові нігті, не сплачуючи хтось

Акрилові нігті виглядають чудово, коли наклеєні на верхній частині пальця або навіть нігті. Накладні нігті може легко скластися ситуація, заставки для кого-небудь з крихких нігтів. Ви будете впевнені, що придумати казкову визначений дизайн заяву просто застосовувати акрилові нігті, які зазвичай доступні в широкий спектр тонів, фактур і дизайнів і виглядають майже майже так само до їх природної альтернативи. Ви можете отримати нові акрилові нігті часто, щоб зробити їх збігаються з свій гардероб і макіяж. Якщо ви хочете повернутися до нормального натуральні нігті, які приховані прямо за неправдиві, зніміть останній з рідиною для зняття лаку. Знімаючи акрилові нігті повинні дійсно бути зроблено акуратно, просто тому, що незначна помилка може призвести до непотрібних ускладнень постійно. Прямуючи до нігтів фахівець може виявитися більш дорогим, поряд з невеликим визначенням, ви можете видалити цвяхи прямо у себе вдома. Продовжити читання, щоб ви могли отримати повне керівництво про те, як зняти накладні нігті.

Інструменти потрібно зняти акрилові нігті:
хороше і чистий рушник, скляна куля, оливкова олія, зволожуючий лосьйон, вода, вазелін, рідина для зняття лаку, манікюрні ножиці, апельсинову паличку, буфер нігтя, лак фільтром

Порядок дій

1. Першим кроком має бути, щоб скоротити акрилові нігті. Обріжте нігті аж до самого короткого, як ви можете, використовуючи манікюрні ножиці. Це збирається зробити його простіше для вас, щоб видалити акрилові нігті.
2. Сточите гель або навіть глянсове покриття з поверхні вашого акрилові нігті, з пилочкою для нігтів.
3. Прикладіть вузьку шаром вазеліну на шкіру прилеглих ваших нігтів.
4. В даний час поповнити скляну кулю з ацетоном для зняття лаку.
5. Опустіть нігті всередині чаші. Ацетону в польському видалення нігтів послабить клей, який зафіксував акрилові нігті на ваших природних.
6. Тримайте пальці зануреними в мисці, поки клей був знищений повністю. Це може зайняти від 15 до 20 хвилин, залежно від жорсткості клеєм.
7. Як тільки клей повністю знищені, видалити акрилові нігті. Робіть це з делікатній формі, так що процедура не буде болючим.
8. У разі, якщо акрилові нігті не лущитися легко, змочіть руки всередину рідину для зняття лаку ще раз або навіть очистити їх геть з паличкою апельсинового.
9. Після того як ви видалили всі акрилові нігті, мити руки ретельно з водою. Це забере залишилися рідини для зняття лаку, а також вазелін від ваших нігтів і шкіри також поряд з ними.
10. У випадку клей тривалому зберіганні на ваших нігтях, видаліть його просто поліровки його. Використовуйте цвях буфер для цієї мети.
11. Рушник-висушити обома руками і масажувати їх з декількома краплями оливкової олії або зволожуючий лосьйон.
12. Нанесіть краплю оливкової олії, щоб ваші нігті, лак для ліжка, а також масажувати їх належним чином, протягом 5 хвилин. Цей метод не отримає назад свої фактичні волога, яка була втрачена в результаті використання ацетону для зняття лаку.