як боротися з розтяжками

Значна частина жінок, а також чоловіків мають тканини стан називають «розтяжки», клінічно відомо як стрії Gravidarum. У цьому стані пружних волокон, які допомагають шкірі розтягуватися отримати серйозно пошкоджені. Це звичайна річ, щоб бачити знаки на тілі більшості людей, але тому, що вони неприємно дивитися на, більшість людей на крайні заходи, щоб приховати або повністю покінчити з ними. Дивитися на них, і ви знаєте, що шкіра зазнала деяких змін. Зазвичай вони з’являються як товсті прожилки світло-коричневий, темно-коричневий, коричнево-червоний, а іноді і рожеві тони, які повністю залежать від кольору шкіри.

Чи можна уникнути таких знаків індукованих стрейч?

Інтенсивність на ділянці в значній мірі залежить від еластичності вашої шкіри. У більшості випадків вони виникають через генетичних причин. Деякі засоби, як розминку на регулярній основі і тепле ставлення вода може допомогти у зниженні екземпляра. Попередження брали додаткові добавки вітаміну Е в проковтнутої їжі або капсул допомагає. У будь-якому випадку, ви можете тільки вжити заходів для запобігання нападу, але якщо і коли вони роблять, немає нічого особливого, ви можете зробити.

Ці знаки зазвичай з’являються на сідниці, стегна і груди областях. Багато людей отримують їх навколо стегна, а також плечі теж. Клінічно вона зазначила, що люди, які втрачають вагу або збільшення ваги різко і швидко розвивати його без особливих зусиль. Багато вагітних жінок розвивається знаки на животі, так як шкіра на животі розтягується в значній мірі під час триместрів. Застосування ряду присвячених продукції – збагаченого кремів і лосьйонів допомогти заспокоїти ураженої частини, але за певних обставин вони з’являються все одно.

Оскільки профілактика є кращим способом зменшити екземпляра і інтенсивність розтяжки, багато лосьйони, масла, крему особливо вітамін Е, масло, і т.д. доступні і широко використовуються. Знаки не йдуть, що легко. Наприклад, жінка, яка вагітна можете почати застосовувати живильні масла на шкіру, щоб зменшити кількість знаків, які підійшли б так чи інакше. Переконайтеся, що навіть актуальні ліки вводять тільки після консультації фахівців. Новітні технології, що використовуються, щоб зробити ці потворні лінії зникають є лазерна приводом. Це дуже дорогий варіант лікування, що робить його більш доступним дотримуватися здорового режиму харчування і віддаватися регулярні фізичні вправи щодня, щоб позбутися від марок.