чоловіки купують їх імплантатів грудей жінок – вони можуть взяти їх назад

Чоловіки, як правило купувати дорогі косметичні процедури для дружин і подруг, коли відносини в самому розпалі, проте, виникає питання, чи можуть вони вимагати відшкодування, коли відносини розпався. Одна людина, принаймні, зажадав, що його колишня подруга відшкодує гроші, витрачені ним на неї процедуру збільшення грудей.

Карстен, громадянин Німеччини, провів € 4379 на процедуру збільшення грудей його подруги в 2009 році. Подруга, 20-річна Анастасія називається, розповів журналістам газети BILD, що вона боїться, що вона втратить імплантати, якщо вона не в змозі відплатити йому. Карстен погрожував, що подасть скаргу в поліцію і отримати назад імплантатів. Анастасія впевнена, що Карстен можете зробити це, тому що вона підписала письмову угоду, згідно з яким вона не потрібна відплатити йому, якщо їх відносини тривали не менше одного року. Так як пара розпалася менш ніж за один рік, і майже відразу, як Анастасія закінчила процедуру збільшення грудей, вона має право відплатити йому. Вона розповіла журналістам, що вона вже виплатила € 3000 до необхідних засобів і досі, щоб виплатити решту.

Очевидно, що люди не можуть повернутися грудні імплантати подарували дружин або подруг, поки вони не підписуйте ніяких письмових угод. Наприклад, Cooleen, дружина зірки футболу Вейн Руні, звичайно, не доведеться відшкодувати її чоловіка, навіть якщо вона хоче піти від нього. За даними щоденного звіту Star, Cooleen була процедура, збільшення грудей коштує £ 10 000 в подарунок від свого чоловіка з твердженнями про те, що він спить з повіями. Це, звичайно, не великий подарунок для такої людини, як Руні, який може заробити в три рази більше за один день.

Приєднання MyFreeImplants.com, здається, один із способів для жінок, щоб змусити чоловіків фінансувати свої процедури Збільшення грудей без небезпеки з них вимагають відшкодування. Сайт стверджує, що вона допомогла більш ніж 700 жінок отримують сиськи своєї мрії. Наприклад, Сьюзен, яка чекала свого чоловіка, щоб повернутися з Іраку, хотів процедуру збільшення грудей погано. Вона, таким чином, відкрив MyFreeImplants.com профіль, завантажувати кілька фотографій, і почала створення онлайн відносини з деякими з чоловіків на MyFreeImplants.com, який є унікальним місцем, яке заохочує чоловіків для фінансування жінок процедури по збільшенню грудей. У травні 2010 року, Сьюзен змогла отримати процедуру збільшення грудей на пожертвування MyFreeImplants.com поодинці.

MyFreeImplants.com, який було розпочато в 2005 році, почали з усього лише 4 жінки намагаються зібрати гроші для їх процедури по збільшенню грудей. Сьогодні жінки ставити цілі підвищення цілих $ 5000 до $ 7000 на щоденній основі. У 2008 році сайт зібрав $ 2,8 млн., а в 2009, на сайті зібрано 2,6 млн. дол США через рецесію. Співзасновник MyFreeImplants.com Джей Мур посилається на сайт як “. Бовдура банк” Американського товариства пластичних хірургів Canady Джона, проте, висловив свою незгоду з сайту, заявивши: “Виходить хірургічна процедура в конкурсі, і це не те, що ми думаємо, є доцільним. “