методи випрямлення волосся

Є близько декількох випрямлення волосся методи, які я збираюся поділитися з вами.

Старомодний час вчив нас поставити гелю або лаку для волосся на, сушити волосся, розслабитися, гарячої обробки нафти і так далі. Тепер прийшла черга, японський метод випрямлення волосся або інакше відомий як система Yuku, магія і т.д. Прямі Дозвольте мені також представити вам Іон волосся Retexturizing ака ММСП. Будь ласка, прочитайте статті корита за посиланнями нижче.
теплові волосся straigthening

* Тепловий straighthening волосся
Теплові випрямлення волосся є революційним японського випрямлення лікування, який використовує тепло з реструктуризації облігацій у ваші волосся так волосся лежить прямо, даючи вам глянцевий, гладкий, шовковистий блиск, пряме волосся, що навряд чи вимагає підірвати сушіння.

іонних retexturizing волосся (ака ММСП)

* Іонних retexturizing волосся (ака ММСП)
Крім форми Юко системи, іонні Retexturising волосся також є одним з останніх японських методів випрямлення волосся, то фіксується в вологи та поживних речовин під час процесу прасування, для поліпшення стану, як …

звичайний метод випрямлення волосся

* Звичайний метод випрямлення волосся
Сушка це найпростіший спосіб, щоб випрямити волосся. Ваше волосся, як правило, навалився на кисть і висушені волосся гарячим. Ви можете контролювати обсяг волоссю, і все ще виглядає гладкою, не роблячи його палицею прямо, як, коли ви поклали гель на ньому.