знайти дійсно натуральний крем для обличчя

Подивимося правді в очі. Природних крем для обличчя може не містити всіх натуральних інгредієнтів. У США продовольства і медикаментів несе відповідальність за регулювання косметичної промисловості. Вони спробували є такі терміни, як природний, гіпоалергенні і протестовані лікаря або рекомендує юридично визначені. Але вони були не в змозі досягти цієї мети.

Вони попереджають, що це до вас, щоб захистити здоров’я вашої шкіри і зовнішній вигляд. Як ви це зробили? Кажуть, що ви кращий інструмент, щоб навчитися читати етикетку інгредієнтів. Але це не так просто, як це звучить.

Косметичні компанії зобов’язані використовувати Міжнародної номенклатурі косметичних засобів. Етикетці інгредієнтів виглядає як іноземною мовою для більшості людей. Ваш дерматолог зможе визначити, що всі ці інгредієнти, але вам потрібно буде носити з собою свого роду енциклопедію, щоб зрозуміти це для себе.

Це правда природних крем для обличчя, а також. Але, деякі з кращих компаній поставити загальні імена в дужках, так що це простіше для своїх клієнтів, щоб зрозуміти. Наприклад, Butyrospermum Parkii насправді масло ши. Ви можете побачити як згадані на етикетці або тільки довгий.

Деякі погані інгредієнти легко виявити, мінеральне масло і вазелін. Деякі компанії можуть вважати їх природними, оскільки вони отримані з нафти. Це не синтетичний, але це не дуже добре для здоров’я вашої шкіри, або.

Вазелін і мінеральне масло закупорюють пори. Вони не дають волозі і вони можуть викликати передчасне поява у віці, тому що вони заважають шкірі процеси омолодження клітин. Вони змінюють рН шкіри балансу, що може призвести до появи пігментних плям або грибкових інфекцій. Там дійсно немає місця для цих інгредієнтів в косметичній промисловості, але їх можна знайти практично в кожному продукту на ринку, в тому числі нібито природних крем для обличчя.

Гліцерин є хорошим інгредієнта. Функціональні Кератин є одним з кращих. Кератин являє собою білок, який складає більше 90% шарів епідермісу шкіри. Це ті, які ми бачимо. Білки колагену і еластину, знаходяться в еластичних волокон, які є шість або сім шарів під поверхнею шкіри. Креми, що містять колаген та еластин не можуть проникати глибоко, що, якщо взагалі. Там немає ніякої вигоди для місцевого застосування цих білків.

Існує користь актуальних природних крем для обличчя, який містить функціональні кератину. Він підтримує омолодження шкіри і стимулює процеси його у літніх людей. Він знімає запалення і зменшує почервоніння викликаного ним. Він покращує вологість шкіри зміст і твердість. Він має антиоксидантну активність, що дуже важливо для запобігання пошкодження вільними радикалами і ознаки старіння, які викликані його.

Вакаме ламінарія є ще одним хорошим інгредієнтом. Він містить багато вітамінів і мінералів, які важливі для підтримки здоров’я шкіри і зовнішній вигляд. Воно також запобігає розпад гіалуронової кислоти, те, що зазвичай супроводжує віку і частково відповідає за втрачені твердість. Якщо ви правильно вибрати крем для обличчя природний, ви можете виглядати молодше, ніж друзів вашого віку, так довго, як ви живете. Це моя мета!

Тепер, коли ви озброєні цю інформацію, відвідайте мій сайт сьогодні, щоб дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих натуральних інгредієнтів, які використовуються для лікування старіння шкіри!