боротьби зі старінням, додавши 9 елементів в плані їжі

Підтримання поживні спосіб життя і їсть добре не тільки добре для ваших внутрішніх органів це також добре для вашої шкіри! Щоб допомогти вам з’являтися років молодше, Нижче наведений список з 9 зморшок боротьбі продуктів, щоб додати в свій раціон.

1. Шпинат і інші зелені листові овочі корисні, тому що вони повні лютеїн, який надасть вашій шкірі важливий механізм антиоксидантної, підтримуючи гідратацію і еластичність шкіри. Прагніть до 4 унції зелені, або близько 10 мг щодня.

2. Боби додаткових зморшок вигнання їжу, тому що вони багаті антиоксидантом. Червона квасоля мають найвищий зміст антиоксиданту, який допомагає замінити погіршення колагену, тому вони найкращий вид бобів, щоб додати до вашої дієті.

3. Інший рослинного повні антиоксидантів лікопін і помідори. Скорочення ризик захворювання на рак є потужним перевагою лікопін, і воно відбудеться, буде більш потужним, ніж добавки, як Vitamen Е, які люди часто використовують, щоб зберегти шкіру виглядати і відчувати себе здоровим.

4. Туреччина. Це не все про овочі; Туреччина допомагає запобігти зморшки, тому що вона багата вітаміном B. Крім того, він має білок, який уповільнює процес в шкірі відома як зшивання. Так що не чекайте, поки подяки, щоб додати цей винищувач зморшок в свій раціон!

5. Годжі ягоди добре для вашої шкіри, тому що вони багаті вітаміном С, який допомагає боротися з шкірою знищення вільних радикалів і стимулює вироблення колагену. Вірте чи ні, Годжі ягоди містять в 500 разів більше вітаміну С, ніж за унцію, що ви отримуєте від апельсина. У них також є антиоксиданти, такі як вітаміни В1, В2, В6 і Е, а також лінолеву кислоту, жири, які необхідні до чорнослив шкіру, робить її виглядати більш гладкою і більш молодою.

6. Повний омега-3 і омега-6 жирних кислот, лляне насіння іншого харчування, щоб додати до вашої дієті. Чим більше ви їсте, тим повніше клітини шкіри таким чином, буде ховатися від цих зморшок. Спробуйте додати лляне насіння, щоб серцеїда, або інших страв ви робите, як печиво і хліб.

7. Буряк, інший овоч, допомагає виключає зморшки, і це низьким вмістом калорій і високим вмістом клітковини. Він має антиоксидантів і пігмент під назвою антоцианіни, що відомо для підтримки колагену в шкірі. Подумайте про вироблення, кип’ятіння, випал, або травлення буряк.

8. Шоколад. Ви знаєте, це дивовижний список, коли шоколад робить вигляд! Багато хто з нас бачать шоколад просто як смачна закуска або десерт, але мало хто з нас знає, у нього є поліфеноли, речовини, яка позбавляє організм від активного кисню, який призводить до старіння. Не тільки це, але шоколад може також захисту від ультрафіолетових променів, однією з основних причин старіння шкіри.

9. Лосось, як лляне насіння, містить омега-3 жирні кислоти, які знижують запалення і допомагає змащувати шкіру, зберігаючи просушити шкіру і плями на відстані. Жирні кислоти, як ті, знайти в лосось, мають важливе значення для молодих перспективних, м’якою, гладкої шкіри.

Багато інші продукти грають важливу роль в запобіганні зморшок і мінімізації наслідків старіння. Інші рекомендації з підтримання відповідності шкіри, і ваше тіло здоровим, як випивати 8-10 склянок води на день, і регулярні фізичні вправи завжди гарні для наслідування. Ви можете розглянути можливість говорити з дієтологом чи лікарем, щоб знайти додаткові зморшок боротьбі продуктів, щоб додати в свій раціон.