Як я можу йти про видалення розтяжок

Хоча розтяжок як правило, зникають і стають менш помітними з часом, багато людей (і чоловіки, і жінки) пригнічений їх непривабливий вигляд. Носити бікіні або шорти влітку може стати просто мрія для людей, які не хочуть, щоб їх розтяжок на шоу.
Деякі ліки (де побічний ефект витончення шкіри) може викликати розтяжок. Розтяжки можуть також бути симптомом синдрому Кушинга. Це рідкісний стан (ваші шанси на розвиток ньому приблизно 1200000), де ви виробляти надмірну кількість гормону кортизолу.
Шкіра складається з трьох шарів – середнього шару (дерми) зміцнює шкіру і допомагає їй тримати свою форму. Коли шкіра розтягується, стає тоншою, а кровоносні судини під поверхнею проступають (ось чому розтяжки з’являються червоні або фіолетові в першу чергу). У договорі кровоносних судин, розтяжки зникають в сріблястому кольорі.
Видалення розтяжок найбільш поширеною причиною.
Найбільш частою причиною розтяжок є вагітність так що це, а також проконсультуватися з лікарем про те, як можна звести до мінімуму розтяжок. Тим не менше, якщо ви бодібілдинг, наприклад, або на суворій дієті, щоб заохочувати втрату ваги, це також варто дослідити, як ви можете зменшити ваші шанси на отримання розтяжок.
Є багато теорій про те, як позбавитися від (або поліпшити зовнішній вигляд розтяжок в тому числі дермабразія (який видаляє поверхні шкіри робить плями менш очевидно), хімічний пілінг (який заохочує зростання нових клітин, прискорюючи видалення старих, мертві клітини шкіри) і лазерне лікування (яка видаляє верхній шар шкіри – коли шкіра зростає обернено він повинен бути без плям).
Видалення розтяжок лосьйони і креми.
Поява розтяжок ранній стадії іноді може бути зменшена з певними зволожуючі креми, проте варто пам’ятати, що клінічні дослідження не довели, що ці види кремів може запобігти розтяжки (хоча вони можуть поліпшити зовнішній вигляд їх в короткострокові ).

Дієта і спосіб життя може грати важливу роль у зниженні поява розтяжок – якщо ви п’єте багато води і підтримки здорової і зволоженою шкіри, вона залишається більш еластичною і м’якою, і ви менш схильні до розвитку розтяжок. Дієти в тому числі велику кількість продуктів з високим вмістом цинку, вітамінів А, С і D і білка також може допомогти зберегти вашу шкіру більш еластичною.

Тим не менш, це ще не все і песимізму, – незалежно від того, що ви думаєте не кожен отримує розтяжок! Там ще багато медичних спекуляції про це, але теорія говорить, що гормон грає кортикостероїдів частини за рахунок зменшення кількості колагену виробляється організмом.
Для отримання останньої інформації про Stretch Mark видалення натисніть на посилання і дізнайтеся, як можна вигнати цих розтяжок.