Як підібрати ідеальний колір для нашого життя

Як часто ми думаємо про те, як певний колір вплинув на наш настрій вранці чи ввечері? Чому ми вибираємо певну збирається з наряд за кольором або вибрати певний набір кольорів ліжко з 5-10 різних наборів? Швидше за все, ми пояснити це: “Я просто люблю його”. Але що насправді за цим криється? Які ці різні і так відрізняються один від одного квітами нашого життя?

Білий – це зосередження всіх квітів з фізичної точки зору, так як вона є білий світ, який розкладається на всі кольори спектру, коли заломлюється в гранях скляної піраміди. Білий колір добре поєднується зі всіма іншими кольорами, вона універсальна і приносить елемент елегантності.

Білий колір символізує чистоту, непорочність, невинність, доброчесність, радість. Він завжди надихає, допомагає, наповнює вас з вірою. Білий означає абсолютну свободу від перешкод і свободу для всіх можливостей.

Якщо білий колір може бути представлений як сума всіх кольорів, то чорний ніби як відсутність кольору. Тим не менш, цей колір не дуже важливий в інтер’єрі. Щовечора ми повертаємося в ніч з задоволенням, щоб омолодити нашу силу. Саме цей колір, який дає початок всьому новому. Чорний колір є необхідною умовою для акцентування контрастність і поділ інших квітів, надаючи їм яскравість і виразність. Це робить інтер’єр графічні і ясно, а також дуже стильно.

Синій колір спокою і миру. Він звертає і п’янить. Сила цього кольору, як правило, недооцінюється. Це створює передумови для глибоких роздумів про життя, закликає до пошуку сенсу й істини, він закликає до НЕ почуттєві, а духовні враження.

Кольори синій частині спектру найбільш оптимальною при розробці конструкції офісу та інтер’єр ванної кімнати. Вони необхідні для сонячних кімнат, якщо ви хочете, щоб вони здавалися чистими або якщо вам потрібно сконцентруватися там. Присутність синього кольору в інтер’єрі завжди надає кімнаті відчуття вишуканості і благородства. Люди, які вибирають синій колір ті, хто втомився від напруги, хто хоче гармонії з оточуючими людьми і з їх нервової системи.

Жовтий колір сонячний і світлий. Історично цей колір символізує золото і багатство, так і на Сході це символ вічності і величі. Цей колір створює оптимістичний і яскравий настрій і йде разом дуже з іншого кольоровою гамою інтер’єру. У той же час теплі сонячні відтінки ніколи не несуть негативний заряд. Жовтий колір створює враження легкості і радості. Це звільняє вас від маси турбот, проблем і обмежень. Цей колір надії і очікування великого щастя у всіх її численних формах, починаючи з підлоги і, підійшовши до деяких філософських і релігійних поглядів.

Червоний колір належить трьох основних кольорів (разом з синім і жовтим). Цей колір має безліч відтінків від світло-рожевого до червонувато-коричневого. Червоний є ідеальним подразник, є причина, вона використовується в кориді дратувати бойових биків.

Червоний колір вогню, Це вселяє радість, силу і впевненість в людях. У деяких мовах червоного є синонімом краси та багатства. Але ми не повинні забувати, що це також найагресивніший колір – якщо є занадто багато цього кольору, він дратує і носить вас. З іншого боку невеликі акценти червоного в інтер’єрі підбадьорити вас і поставити вас у хорошому настрої. Якщо червоний колір переважає у вашому інтер’єрі, він встановлює вас в активні та цілеспрямовані режимі.

Якщо червоний колір вогню і жовтий це колір сонця, то помаранчевий колір, який бере свій початок з суміші цих двох кольорів, поєднує в собі тепло і світло в ньому. Світло приглушений оранжевий акцент буде додасть вашому інтер’єру затишок і тепло, особливо в кімнаті з вікнами, що виходять на північ. Яскраво-оранжевий колір в інтер’єрі, з іншого боку, швидше, претензія на оригінальність.

Оранжевий колір це колір теплоти, блаженства, тепла, але в той же час це колір блиску призахідного сонця. Це завжди радує око і сприяє гарному настрою. Майже завжди помаранчевий колір робить позитивний благотворний вплив.

Сірий колір вважається дуже нудно. Але це не так. Більше вірогідність того, безпристрасні і ставить вас в бізнес-режимі. Різні відтінки сірого допоможе зробити офісі спокійніше і по-діловому. Що стосується житлового інтер’єру йде, сірий колір допоможе створити стиль витончену елегантність, так як сірий колір у поєднанні з іншими квітами може створити ряд різних відтінків комплексу: спокійна тонконіг, вишуканий сіро-бузковий, приглушений сіро-зелений і, нарешті, перлина -сірого кольору. У поєднанні з іншими квітами, сірий можете додати благородства на них.

Фіолетовий є найбільш суперечать колір, для початку хоча б тому, що він складається з двох антагоністів: гарячого червоного і холодного синього, лід і полум’я. Це найзагадковіший колір. Це був останній колір з’являтися в мистецтві. Фіолетовий має багато інших відтінків, які є менш багатих і більш полегшений і приглушені: починаючи від світло-бузковий і, підійшовши до попелясто-сірі фіолетові, які можуть додати інтер’єру певний стиль і вишуканість.

Коричневий колір, який представляє стабільність і лояльність. Це заспокоює, підтримує в часи неспокою і тривоги. Коричневий виробами колір в інтер’єрі провокує напруженість. Коричневий колір створює затишок і робить ви хочете відпочити, тому ви не повинні використовувати його в тих місцях, де потрібно зосередитися, працювати, читати і так далі. Браун “робить” вашому тілу відпочити і розслабитися.

Зелений є одним з основних кольорів. Це фізіологічно оптимальними, тому що це колір природного середовища, в умовах якої колірний зір людей був створений. Зелений колір відповідає стабільності, міцності, сталості, наполегливості, силі волі та почуття власної значущості. Зелений колір символізує процвітання і нові починання, він заспокоює і противаг. Цей колір нейтралізує наслідки основні кольори і допомагає розігнати негативні емоції. Він приносить спокій і мир, допомагає концентрату і збільшити ймовірно, капот, у прийнятті рішень.

Тепер ви знаєте, що всі кольори представляють і емоції, які вони несуть у собі. Зараз ви зрозумієте, чому ви так набагато більш продуктивним на роботі, коли ви носите сірий костюм або так гарячилися з людиною, яка носить всі червоний наряд. Ми сподіваємося, що ця інформація допоможе вам вибрати настрій вашого життя щоранку, коли вибираючи те, що наряд ви будете носити. Тепер Ви можете вибрати колір при прийнятті рішення ви хочете, щоб ваш офіс, щоб бути сірий або фіолетовий і чи хочете ви, щоб ваша спальня бути коричневим або червоним.