Як обрати ідеальний стрижка для молодих дівчат

Ваша дочка або значне маленька дівчинка у вашому житті, той самий, який використовується для виведення напружені горох на голові і падіння іграшки в туалет, зростає, і, вірите чи ні, скоро буде свій вибір стрижки та збору зі свого одягу, не кажучи вже зустрічалися, водіння, роботи та голосування.

Завдяки легким доступом до середовища, дівчиська сьогодні набагато більше модою, ніж їх матері, і навіть якщо ваш підліток або попередньо підліток носити камуфляж брюки, бруд ігри, згусток енергії, це так само важливо для неї мати Право стрижку тепер, як це буде через кілька років, коли вона стає ще більш модою.

Залежно від віку вашої молода дівчина, ви повинні дозволити їй допомогти Вам вирішити, довжина волосся, який підходить саме їй. Довге волосся на маленьких дівчаток класичні, але якщо вона має товсті або дуже тонке волосся, це може бути важко підтримувати. Крім того, те, що її салон стиліст може допомогти вам з є визначення кращий стиль для неї форму обличчя і тип волосся.

Для коротких зачісок розрізу Pageboy або Боб волосся краще всього підходить для густого волосся, тонке волосся, молоді дівчата, і активних дівчат. Pageboy є одним з основних варіації на Боба і проста у догляді. Шари можуть також бути розрізані на Боба для погляду доданої текстуру і глибину, і утримувати продукції, можуть бути застосовані, щоб додати додаткові ефекти і скуйовджене міцно тримав для особливих випадків.

Pageboy або Боб з чубчиком так само, як описано вище, тільки з цівка вибуху, ковзаючи шкіру трохи вище брів, і додавання м’якості довше, більш незграбні форми обличчя.

Для короткого волосся практично будь-які варіації на дорослого зачіски можуть бути застосовані до молодим дівчатам волосся, але весь фокус у тому, щоб переконатися, що ваша дочка в змозі розробити його на її самостійно або з мінімальною допомогою. Для старших дівчаток, може бути, дев’ять і при цьому не повинно бути проблемою, але молоді, швидше за все, буде потрібно невелика допомога.
Для середніх зачіски закінчив шар погляд прості у догляді і стилю.

Це вимагає мінімального догляду і виглядає дуже мило, особливо на маленьких дівчаток з густим волоссям, а кінці можна razored Повернутися до зниження обсягу і визначити шарів. Трохи гелю, щіткою по волоссю вранці допоможе зберегти шари визначені, а помадою бризкати буде переконатися, що її волосся залишаються блискуче красивою, навіть коли вона висить вниз головою на мавпа барів.

Для довгого волосся стилі дівчат з дуже тонке волосся вимагають постійного урізає, щоб тримати це виглядає гладкий, але більшість дівчат, у тому числі з дуже густе волосся, подивіться чарівні з довгим поглядом. Хитрість полягає в тому, знову ж таки, щоб додати шари на спину, але не дуже багато, може бути, один або два, щоб зменшити обсяг і зберегти волосся свіжа між урізає.

Пам’ятайте, що зачіска є дуже особистим і зачіску, що ви можете думати, відмінно виглядає на вашої маленької принцеси може зробити її хочу сховатися в шафі. Тому не забувайте завжди слухаю і спробувати знайти правильний стиль разом.