ідеї для безпечної засмаги без сонця

Тьмяний засмаги є модними частина бізнесу по догляду за шкірою, які можуть створити ефект засмаги. Ці продукти випускаються в широкому розмаїтті таких як лосьйони, спреї, таблетки або гелі. Автозагара може бути дуже ефективною заміною щоб врятувати себе від замочування під палючим сонцем, яке в свою чергу може викликати додаткові ризики для здоров’я. Якщо Ви зачаровані за допомогою автозагара ось основні міркування, ви повинні знати, щоб бути обережним.

Будь ласка, не забудьте прочитати весь шлях до кінця цю статтю, де ви відкриєте для себе дуже важливу інформацію.

При спробі досягти літню засмагу зображення, яке Ви завжди повинні думати про здоров’я вашої шкіри.

Автозагара є нетоксичним спосіб перетворити природного кольору вашої шкіри, щоб стати засмагу. Тим не менш, відрізняється від того, що більшість людей відчувають, що кошти для засмаги є тільки лише сильно вдарив, розпорошується або вживати без нервозності, Є насправді очікування, які необхідно враховувати.

Недбале сонце засмага може привести до вашої шкіри, щоб пройти передчасне старіння і впливає набагато більше знищення ваших епідермісу. Ось деякі з ідей, які ви повинні думати, перш ніж почати надягання і використання самостійного засмаги товарів.

1. Уникайте гоління момент перед застосуванням. Коли ви areapplying самостійної спрей для засмаги або лосьйон ви не повинні голити безпосередньо перед цим. Зробити це тільки в кінцевому підсумку викликає болючість шкіри. Ви не хочете, щоб деякі червоні висипання, які прийдуть зі своїми красиво жовтувато-коричневого кольору шкіри. Гоління принаймні за день до так що ваша шкіра є час, щоб влаштуватися.

2. Додаткових додатків. Існують різні області в організмі, що вам не подобається бути занадто темним. Щоб бути дійсно впевнені, що вони не виглядають занадто темними, ви можете звернутися дитяче масло, гель або лосьйон в колінах або ліктях, перш ніж покласти на деякі самостійно лосьйон для засмаги.

3. Запобігти нерівний засмагу. Терпіння дійсно є чеснотою. Після застосування лосьйон для засмаги переконайтеся, щоб його проживання, принаймні годину або два. Перехід до води або момент душа після нанесення може призвести до видалення лосьйон на деяких частинах тіла. Це буде призводити до штрихи або нерівномірний колір шкіри. Ви позитивно не хочуть дублювати як тропічний зебри.

4. Використовуйте рукавички. Щоб зупинити долоні вашої руки перетворився на незвичайний колір коли ви кладете в лосьйон для засмаги на вашій шкірі, корисно використовувати одноразові рукавички. Лосьйон просто дотримуватися рукавички. Якщо ви використовували рукавички або голими руками покласти лосьйон для засмаги, вважають ретельно промити руки.

5. У деяких пілінгу. Для підтримки здорової шкіри, навіть якщо колір змінився до засмаги, ви повинні купити шкіру відлущуючим товарів до застосування деяких лосьйон для засмаги. Це допоможе вам досягти красиво засмаглою шкірі.

6. Розділи, які включають виняткову увагу. Не варто відразу ж застосовувати лосьйон для засмаги на коліна, ноги, руки і лікті. Це добре, що ви спочатку розвести його з зволожуючим лосьйоном і протріть його злегка на цих унікальних частин тіла. Ви можете використовувати аплікатор макіяж губкою, щоб плавно і застосовувати руб лосьйон.

7. Захист від ультрафіолетових променів. Так як самостійного засмаги продукти не мають жодних УФ компоненти захисту, так що будьте обережні, якщо ви перебуваєте в НД Якщо ви повинні бути на сонці, переконайтеся, що ви наділи на деяких сонцезахисний крем.

Досягнення вражаюче загар без присутності ЗС досить імовірно через обережну автозагара. Дотримуйтеся обережності, і ви можете мати добре світиться тон шкіри в будь-який час ви хочете.