як мати м’яку бліду шкіру

Мати м’яку бліда шкіра вважалася ознакою краси з початку часу. Жінки особливо пішли на багато чого, щоб домогтися гладкою, справедливий, бездоганною шкірою, але багато хто не змогли впродовж багатьох років для досягнення саме зовнішній вигляд тепла вони хотіли. Насправді більше не змогли досягти цього явища в сучасний рази, ніж довгі, довгі, тому.

Це тому, що все, що людина повинна була працювати з століть тому були всі природні сполуки, такі як масла і меду. Жінки звикли використовувати соки різних ягід кольорові, як губна помада, Розбійник, і тіні для повік для того, щоб виглядати краще. Це було у віці до косметичних компаній, і як вони прийшли до влади так, що ми розглядали нашу шкіру взяв певний поворот до гіршого.

Формули для допомагати вам досягти м’якою блідою шкірою розглядалися в той час масового виробництва, а це означало, що формули іноді сидіти протягом тижнів, а не застосовуються відразу. Натуральні інгредієнти, як правило, псується досить швидко, і тому заходи повинні бути прийняті для того, щоб гарантувати, що з’єднання в косметиці залишилися свіжими. Введіть вік хімічних консервантів.

Відомо, що є багато природних речовин, ефективних в якості антибактеріальних сполук і консервантів, але цей процес, щоб зробити ці компоненти готові для використання в косметичній продукції може бути великим. Ми знали, що в певних властивостей суміші хімічних речовин може ефективно зберегти інгредієнтом у формулі косметика, і вони вимагали невелику обробку взагалі.

Акту з використанням хімічних речовин у своїх продуктах для додання своїм клієнтам м’яку бліда шкіра була майже пробачити тоді, але косметичні компанії немає виправдань сьогодні. Кілька десятиліть тому ці компанії використовували хімічні речовини, як спосіб забезпечення прибутку вони повинні рости, тому що використання хімічних речовин було набагато дешевше, ніж використання природних сполук. Сьогодні мова йде про компанії, які приносять мільярди на рік.

Як виявилося, багато хімічні речовини, ці компанії регулярно використовують у своїй продукції токсичними або канцерогенними. Вас може здивувати, що в трійку з’єднання, використовувані в формулах для забезпечення ви багатий, вершковий колір обличчя включає гідрохінон, який був пов’язаний з лейкемією. Потужні токсини аммонізірованний ртуті і ртуть (II) хлорид інші.

Формули, необхідні для забезпечення м’якої блідою шкірою ви після всі природні, і включають в себе консерванти і антибактеріальними сполуками, такими як масло виноградних кісточок, натуральний вітамін Е, а також активний мед Манука. Здорових, найбільш ефективним освітлення шкіри агент Extrapone Nutgrass екстракт кореня. Це з’єднання знижує меланіну в лижному на 40%, і залишає шкіру ідеально рівний тон.

На закінчення Extrapone Nutgrass екстракт кореня і рослинні масла і віск у цих формулах гарантує вам успіх у досягненні м’якою блідій шкірі. Ви просто повинні зосередитися на уникаючи будь-який з формул на ринку, які не входять інгредієнти, зібрані від природи, тому що компанії, які роблять ці продукти кладуть їх прибуток попереду безпеки своїх клієнтів.