як для успішного лікування пошкодженої сонцем шкіри

Ми всі знаємо про небезпеку, що сонце може принести, але якщо ми чесні, більшість з нас, як правило, ігнорують їх. Ми вважаємо, що стан шкіри, які можуть виникнути через НД ушкоджень, таких як рак шкіри ніколи не буде з нами, і тому ми просто продовжувати в будь-якому випадку. Ми точно знаємо, як запобігти ці умови не сталося, але ми не знаємо, як поводитися з ними, як тільки вони відбуваються. Бо саме ви ставитеся до існуючого стану шкіри?

лікування пошкодженої сонцем шкіри

Пошкодженої сонцем шкіри може прийти в різних формах. Якщо збиток, нанесений серйозно, або ж вона тільки що зробила шкіру виглядати трохи старше, ніж вона є, є спосіб, щоб зменшити шкоду, до певної міри. Все залежить від того, наскільки серйозне пошкодження у відношенні того, що лікування ви будете використовувати.
Номери для обробки приписи легко доступні протягом досить м’яких умовах шкідливого впливу сонячних променів. Ви можете купити ці види лікування в місцевій аптеці в тому числі:

Соя. Соєві боби запропонувати ефективні компоненти, які є досить м’яким, але досить ефективною, щоб допомогти з рядом різних захворювань шкіри. Він заспокоює і зволожуючі шкіру, і він затримує появу росту волосся.

Альфа Hydroxin кислот. Ці препарати допомагають видалити мертві клітини шкіри від зовнішніх шарів шкіри, яке в свою чергу збільшує виробництво нових клітин шкіри. Це допомагає контролювати рівень вологості, а також створити гладкий, здоровий колір шкіри.

Мідь / мідь пептидів. Мідь відповідає за потужність і гнучкість шкіри. Мідь часто додають у омолоджуючі продукти для того, щоб допомогти краще еластичність шкіри.

Антиоксидантами, вітаміном С і Е. Вітаміни С і Е допомагає виправити будь м’які пошкодження, викликані сонцем. Коли лікування з вітаміном С і Е нанесенні на шкіру, вони можуть допомогти зменшити появу зморшок і знебарвлення шкіри.

Ретинолу. Ретинол в основному чистий вітамін, і це допомагає формувати і підтримувати здорову шкіру. Він закликає клітини шкіри буде проводитися більш ефективно і він відновлює кератиноцитів, які в основному клітини, що синтезують кератин. Кератин являє собою білок, який складає шкіри, волосся і нігтів і наслідки Ретинол також викликати м’якої шкіри і зменшення поява тонких ліній.

Знаючи, що одягнути своїх дітей в також можете тримати їх захист протягом літніх місяців. Капелюхи наприклад, допомагають захистити голову і шкіру голови від спалювання як скальп це перше, що сонце штрихи. Крім того, допомагає капелюх, щоб захистити дитину від теплового удару так що це виразно хороший шматок захисний одяг, щоб мати на! Постарайтеся тримати одяг, мішкуваті як це можливо і в будь-який момент змінити свої одягу після їх плавання або гри у воді.

Отже, це основні НЕ рецепт ліки ви можете отримати за незначні пошкодження НД Як вже згадувалося, ви можете знайти їх у місцевій аптеці, і вони не повинні бути занадто дорогими.

Якщо ваші пошкодження сонця трохи важчим то вам може знадобитися рецепт ліки. До них відносяться:

Гідрохінон. Ці місцевого лікування, які наносяться безпосередньо на шкіру. Вони пригнічують вироблення меланіну, і вони по-видалити пігментні клітини з метою підвищення тонусу шкіри і ясності. Вони надзвичайно ефективні і часто використовуються для освітлення шкіри у важких випадках гіперпігментації.

Третиноїн. Похідні вітаміну А, третиноїн працює на клітинному рівні. Актуальні третиноїн збільшує виробництво колагену в цілях підвищення шкури внутрішній устрій. Він успішно зменшує поява тонких ліній і зморшок, а також вицвітання будь коричневі плями. Вона також захищає загальну текстуру шкіри.

Є також деякі косметичні процедури ви можете зробити, щоб поліпшити пошкодженої сонцем шкіри, однак вони повинні дійсно бути використана, якщо без рецепта і відпускаються за рецептом ліки не спрацювали.

Загальна пошкодженої сонцем шкіри може зайняти час, щоб відновитися, хоча це може бути зроблено при правильному лікуванні. Це завжди краще, щоб спробувати запобігти збитку від відбуваються в першу чергу, але якщо він надто пізно, то ви повинні побачити ваш дерматолог, щоб побачити, яке лікування буде найбільш ефективним для вас.