позбавитися від пігментних плям

У міру старіння організму, всі клітини шкіри починають виробляти надмірну кількість вільних радикалів – нестабільних молекул кисню, які, в ідеальних умовах, видаляються природні антиоксиданти в клітинах шкіри. У старіючих клітинах шкіри, антиоксиданти знаходяться в дефіциті. Вільні радикали, що утворюються залишаються знятий, і привести до пошкодження клітинних мембран, білків і ДНК.

Ці вільні радикали в кінцевому рахунку зруйнувати білкова речовина сполучної тканини (колаген) і викид хімічних речовин, які викликають запалення в шкірі. Це поєднання цих клітинних і молекулярних подій, які призводять до старіння шкіри, вікових плям і утворення зморшок, AAD говорить.

Коли ми стаємо старше, двох компонентів нашої шкіри – колаген та еластин – вироджується, готуючи грунт для появи зморшок, пігментних плям, подряпини, складки і борозни. Розбивка цих компонентів, прискорюється сонця і гравітації, призводить до в’ялості шкіри старості, пігментних плям, і багато інших проблем.

Найбільшою прорив у антивікової медицині в роки білка-подібних речовин в нашому організмі, звані пептидами і нейропептидів. Пептиди представляють собою сполуки, що складаються з двох або більше амінокислот (будівельні блоки білків), з’єднані один з одним, що називається пептидного зв’язком.

Нейропептиди є пептиди випущений нейрони (клітини мозку) в якості міжклітинних посланців. Деякі нейропептидів функціонувати в якості медіаторів, а інші діють як гормони. Пептиди і нейропептиди, як і багатьох речовин в нашому організмі може працювати і за і проти нас. Вперше вони були відомі як ендорфіни.

Вчені тепер знають, що нейропептиди, нейромедіатори і гормони мають величезне системи стільникового зв’язку. Сигнали мозку в тимус, вилочкова залоза сигналізує шкіри і шкіри говорить з мозком. Це тріо управляє кожним аспектом нашого тіла, використовуючи нейропептидів як своїх посланців.

Кожен менеджер повідомлень має одержувачу для його повідомлення. Ці одержувачі відомі як рецептори.
Повідомлення доставляється на рецепторному сайті, залежить від конкретного нейропептид, нейромедіатор, або гормон робить виклик.

Jeneuvia зморшок і вік назад Лікування використовувати три різних пептидів, які працюють разом, щоб вирішити деякі з основних причин старіння:

* Вільних радикалів
* Зміни у змісті жиру шкіри
* Зміни в шкірі колагену
* Зневоднення
* Запалення
* Деградації поліпептидів, еластин і
* Деякі розлади в упаковці ліпідного матриксу шкіри.

Два основних зморшок, зменшення пептиди, використовувані в Jeneuvia зморшок і вік назад лікування ацетил октапептид-3 (зморшки, зменшення Пептид торгівлі імені SNAP-8, який приблизно на 30% більш активні, ніж його старший батько * Argireline пептид) і пальмітоіл трипептид-5 ( зморшок, зменшення Пептид торгівлі імені SYN-Коля).

Ці два пептиду є одними з новітнього покоління запатентований зморшок, зменшення пептидів. Детальна інформація про клінічних дослідженнях за участю кожного з цих пептидів, можна прочитати в цьому глосарії інгредієнтів під тему назви SNAP 8 і SYN-Зб. Пептид виробників рекомендується ефективний обсяг% від ацетил октапептідная-3 становить 3% -10%. Результати клінічних досліджень у виробника були результати вершків з 10% октапептид ацетил-3.