мій молодий вид відновлені з цим рішення для боротьби зморшок

Більшість з нас ніколи не вважають проактивної турботи шкіри, поки не досягають підліткового віку та розвитку акне. Для тих, хто ні, це наші перші зморшки в наших тридцятих, яка змушує нас зупинитися і задуматися той факт, що ми не збираємося залишатися вічно молодим. З того дня ми народилися наша шкіра безперервно регенерує.

Щоб краще зрозуміти цей процес наша шкіра поділяється на три шари: епідерміс, дерма і підшкірні шари. Епідерміс шарі ми можемо візуалізувати і складається з двох типів клітин, меланоцитів і кератиноцитів. Меланін породжене меланоцитів. Чим більше меланіну у нас є, тим темніше і ми. Кератиноцитів знаходяться в нижньому шарі епідермісу і продукують білок, відомий як кератин і захищає цей зовнішній шар. Ці два типи клітини діляться, і це займає 14 днів для них, щоб досягти поверхні і ще 14-30 днів для них відмирають.

Епідерміс захищає другий шар, відомий як дерми. Він забезпечує підтримку і захищає нас від навколишнього середовища за рахунок поглинання і зниження стресу від зовнішнього світу. Він складається з колагену і забезпечує міцність і структуру. Третій шар, відомий як підшкірний шар, складається з пухкої сполучної тканини і жирових клітин. Це дуже схоже на дерму і діє як амортизатор для тіла.

Багато хто з нас не розуміють, наскільки важлива наша шкіра насправді. Чи знаєте ви, що це найбільший орган в організмі? Він захищає всі наші інші органи. Без нього для захисту все буде просто випадати. Щоб дати вам приклад у мене був друг, який абдомінальної хірургії. Він прийшов додому з лікарні, і деякі з скоби тримаючи розрізу разом розбовталося. Коли це сталося, його кишечник почав розлив скрізь, але він отримав допомогу і відновлені. Тепер ви розумієте, що я маю на увазі.

Ми повинні дійсно добре піклуються цього органу. Це життєво важливо для нашого здоров’я і благополуччя. Він захищає нас від бактеріальної інвазії, регулює тепло в наші тіла і наші інші органи не потрапляють, тому що це тримає їх на місці. З віком цей вплив сонце, гігієни, спадковість, харчування і наше загальний стан здоров’я. Там також пряма кореляція між зниженням рівня статевих гормонів і зменшення підлягає тканини. Колаген ламається, і ліній, зморшок і великі пори з’являються.

Мої батьки тримали їх молодий вигляд протягом довгого часу робить мене дуже пощастило. Коли вони були шістдесят, вони виглядали сорок. У дитинстві я пам’ятаю, як мама виконувала свої нічні режим, мити обличчя перед сном і застосування її рішення для боротьби зморшок нафти Olay до її обличчя. Вона не пропускала ні вночі.

Я почав застосовувати кращі Крем проти зморшок моєї матері в моєму тридцятих років, але те, що працював на неї зморшки, не працювала на шахті. Я спробував кілька Крем проти зморшок на позабіржовому продуктів. Я також витратив багато грошей на дорогі рішення анти зморшок. Вони змусили мене виглядати молодше і більш молодий, але коли я вибіг з продукту, зморшки приїхав назад і були більш вираженими.

Я почав шукати анти зморшки редуктор, який не тільки відремонтували зморшки у мене вже був, але і запобігти новим. Я продовжував чути про Hydroxatone по радіо і, бачачи рекламу афішуючи цього. Я досі не знайшла крем для обличчя, який працював, і інгредієнти в Hydroxatone не тільки запобігти зморшки, але відремонтувати старі. Це було саме те, що я шукав.

Я використав Hydroxatone протягом трьох місяців. Ніхто в роботі ніколи не говорив, річ, але коли я пішов в гості до сестри, яких я не бачив уже вісім місяців вона продовжувала дивитися на мене. Вона хотіла знати, які вітаміни я приймаю. Чи був я використовувати інший колір волосся? Вона не могла досить покласти палець на те, що було по-іншому про мене. Тоді блискавка вдарила. Що я покласти на моєму обличчі? Вона знала, що я б ніколи не вдаватися до пластичної хірургії. Моя шкіра виглядала здоровою і сяючою. Вона була настільки вражені результатами. Вона пішла і купила Hydroxatone для себе і використовує його досі.

Не сумували. Результати не будуть з’являтися відразу ж. Зрештою, ваша шкіра не отримали ці зморшки на ніч. Знадобилося три місяці щоденного використання для тих, хто помітив, але вони нарешті зробили і не могли чекати, щоб спробувати це самі.