мед особи реальна причина ви повинні використовувати мед чайного дерева

Якщо ви схожі на більшість людей, стрибки на мед особи перемогла є кілька речей, які ви повинні розглянути. Перше, що вам потрібно знати, це не все мед особи продуктів допоможе вам результати, які ви хочете. Кращий особи результати надходять зі особа гелем мед чайного дерева. Ось кілька фактів, які пояснюють, чому.

Багато людей не знають про переваги Манука Мед vs.a традиційні мед особи. Манука мед. Манука мед походить від Манука кущ, який росте необробленої в Новій Зеландії. Він був використаний протягом століть для її великі цілющі властивості, особливо коли вона використовується на шкірі.

Вчені дізналися, що активний мед Манука Виходячи з Нової Зеландії також має багато більш високий рівень антиоксидантів, ніж інші види меду, і може збільшити вашу імунну систему. Він може піти глибоко в шкіру, надати їй харчування і активізувати її, роблячи його схожим років молодше і м’якше. Манука мед також вельми ефективним засобом, що допомагає лікувати дефектів шкіри, таких як акне. Це навіть корисно в боротьбі з серйознішими шкірних захворювань, як псоріаз і екзема.

У Новій Зеландії вчені Університету Ваїкато дослідження дізналися і документально підтверджено, що при використанні на шкіру мед чайного дерева допомагає у будівництві сильного колагену, який є білком, що завдання зробити шкіру більш пружною. Крім того, мед містить натуральні антиоксиданти, які допомагають захистити шкіру, викликаних вільними радикалами.

Манука мед повинен пройти через досить процесу, щоб мати можливість використовувати в продуктах догляду за шкірою. Він повинен спочатку пройти через запатентований процес, який перетворює активний мед чайного дерева у вигляді порошку для використання в продуктах по догляду за шкірою, намагаючись не втрачати його активні властивості. Наступний продукт направляється від Нової Зеландії до Сполучених Штатів, де вона обробляється на іншій стадії, а потім повернувся до Нової Зеландії для додавання в косметичні продукти, такі як мед особи.

Крім того, що використовується в якості мед особи мед чайного дерева використовується в продуктах, як глибока активних зволожуючих масок, глибокий активний чищення маски і лосьйони для тіла, щоб назвати декілька. Ще одна річ, яку ви повинні знати, коли плануєте використовувати мед чайного дерева особа гель, що ви переконаєтеся, що це справжнє активне UMF Манука мед, який має всі повні, спеціальних цілющих переваг для вашої шкіри.

На закінчення при розгляді мед особи продукту переконайтеся, що він містить мед чайного дерева і що вона активна UMF Манука Мед. Таким чином, ви можете бути впевнені, щоб отримати результати, які ви шукаєте. Трохи додаткових грошей ви будете витрачати на обличчя гель Манука медом або будь-який продукт з медом чайного дерева буде добре варто.