здоров’я та краса наконечник чому знежирена це краса ні-ні

Знежирений стало майже наріжним каменем у багатьох домашніх господарствах. Це, звичайно, щось елементом у сучасному меню ресторану. І галузей обслуговували знежирений заклопотаність, поставляючи продукти помічені знежирений і низьким вмістом жирів, а також трав’яні і виробів медичного призначення, які блокують метаболізм жирів. Але в підсумку на красу й здоров’я фронтах, в тому, що якщо ви хочете красиву шкіру з меншою кількістю зморшок, або прискорити ваш обмін речовин, ви повинні є правильний вид жирів.

Вигоди для вашої шкіри є право жирів щодня дуже багато. Вигідні жири стимулюють вироблення колагену, покращує кровотік в шар під шкірою, яка постачає живильні речовини для створення нових здорових клітин шкіри. Поганий кровотік якість тут мається на увазі під виконання нових клітин шкіри. Жири зберегти шкіру вологою, зсередини. Жири мають вирішальне значення для поглинання жиророзчинних вітамінів – А, D, Е і К. І корисні фітонутрієнти, як каротин, лікопін і лютеїн потрібно абсорбції жиру також.

Наприклад, є салат з соусом, що містять жири збільшують поглинання цих фітонутріентов. Дослідження, опубліковане в журналі Американського коледжу харчування (і посилання в чудову шкіру по електронній Angyal) виявили, що ті, хто їв салат із знежиреним соусом було дуже мало альфа-каротин, бета-каротину і лікопіну в крові прийняті згодом. Ті, хто мав повну жиру соусом з салатом була помітно вище рівнів цих каротини і лікопін метаболітів в крові.

Жири також допомагають виробляти і регулювати гормони, зменшити запалення (правильні жири в будь-якому випадку), і запобігти екзему, псоріаз, і випадання волосся.

За словами Еріка Angyal, потрібно близько 2tbsp, або 20 грамів жирів на день, тому шкіра може змащувати себе, і так достатньо вітаміну може бути поглинена. Вітамін А запобігає передчасному старінню.

Еріка Angyal рекомендує оливкова олія, лляне масло, олію волоського горіха, масло насіння гарбуза, кокосове масло, олія гірчичне, олія авокадо, олія, соєва олія, масло макадамії, масло і рапсове масло. Вона пропонує використовувати додаткове незаймане, Virgin, холодного віджиму олії, де вони є, так як вони завжди набагато вищої якості, і те, як вони обробляються означає хворобливі зміни хімічного масла уникати. З масла тут, моно ненасичені масла оливкова олія, масло авокадо, масло макадамії, а також масла з холодноводних риб, як меч, скумбрії і лосося. Мононенасичені масла можуть зменшити зморшки. Поліненасичені масла лляне, волоського горіха, насіння гарбуза і масла каноли. З причин, викладених нижче, я б особисто не використовувати їх, щоб отримати більшу частину необхідних щоденних жирів. Кокосове масло насичених жирів, але дуже добре для вас.

кокосове масло

Я люблю цей матеріал. Він не тільки мати гарний аромат, коли вона хорошої якості, холодного віджиму кокосове масло, але у нього є дивовижні переваги для здоров’я, які виходять за великим нетерпінням шкіри. Старіння, в тому числі старіння мозку та шкіри, пов’язані з процесом під назвою “перекисного. Це просто означає, що вільні радикали видалити кисень електрона з жирів (ліпідів) в наших клітинних мембран. Ультрафіолетове світло, від сонця, викликає перекисне окислення ненасичених жирів, як у лабораторії, так і в шкірі. Це збільшує швидкість, з якою зморшки формі.

І ненасичених жирів, як звичайні рослинні масла, зменшити швидкість метаболізму. Ненасичені жири пригнічують відповідь тканинах організму гормонів щитовидної залози. Ненасичені жири інгібують фермент білок, який формує травного гормону щитовидної залози, а також пошкодження мітохондрій в клітинах, яка відноситься до стільникового виробництва енергії. Кокосове масло нейтралізує ці небажані ефекти ненасичених жирів.

Кокосове масло є неймовірно універсальна. Оскільки це настільки стабільні, він може бути використаний при приготуванні їжі, не ставши гідрогенізовані. І це не змінює смак їжі, незважаючи на свій сильний аромат. Кокосове масло містить жирні кислоти з середньою ланцюгом. Вони не зберігаються в клітинах, як і інші жири, але перейти безпосередньо до печінки, яка перетворює їх в енергію. Чим менше довжина ланцюга дозволяє обійти метаболічний шлях, який більше інших жирів ланцюга потрібно використовувати. Кокосове масло є єдиним насичених жирів, що добре для тіла.

Цікаво, що сайт Dr Меркола цитує статтю д-р Рей Торф, в якому він згадує, що, коли так звані незамінні жирні кислоти були використані у пацієнтів годують внутрішньовенно, їх імунні системи були придушені. Отже, кокосове масло використовується замість. Виняток становлять лише випадки, коли в імуносупресії необхідно, наприклад, у пацієнтів трансплантації органів. Незамінні жирні кислоти омега-3 і омега-6 поліненасичених жирних кислот. Прикладами є лляне масло, олія холодній воді риба, як лосось, масло примули вечірньої, і соняшникову олію.

Література:
1. http://www.mercola.com/2001/mar/24/coconut_oil.htm
2. Еріка Angyal, чудову шкіру протягом 30 днів (Лотиана книги, 2005)