дізнатися основні миловаріння

Мило дуже простий і важливий товар сьогодні. Він використовується для очищення вашого тіла, і дезінфікувати об’єкти, які вважаються “брудними”.

Історія була трохи розпливчатим, коли мова йде про походження мила. Одна з легенд говорить, що дощова вода зі схилів гори Сапо промивали тваринного жиру і золи на глинистому грунті берегів Тибру. Люди тоді використовував цей матеріал для очищення текстилю. Але ця легенда вельми сумнівна, так як ніхто не знає, де гори Сапо насправді.

У 981 н.е. перська хімік Аль-Разі залишив рецепт приготування мила. Він заявив, що, коли ви кип’ятіть кунжутне масло, поташ, лугами, вапном і деякими разом, а потім дозволити їм прохолодно. Ви насправді отримати важко шматків мила в якості результату.

Існують два основних способи створення мила. Перший процес “і плинності розплаву”, а другий є “холодним способом”. Обидва методи говорять самі за себе. Єдина проблема в тому, як це зробити точно.

Сьогодні, мило в даний час виробляються великими компаніями сприяння боротьбі бактеріальних і відбілювання шкіри гасла, які супроводжують свою продукцію. Менші виробники мила і мила ентузіастів маркувати свої мило з цілющими властивостями. Конкретний приклад для цього типу буде мило, яке насправді лікує вашу душу. Але як би ні милом і в упаковці на ринку, всі вони зроблені з тих же основних інгредієнтів.

Вода, луги, масла і це те, що ви в основному потрібні для створення мила. Для “і плинності розплаву” процес, вода і луг нагрівають до певної температури, потім охолоджують, додаючи олію пізніше, після того як розчин охолоне достатньо. Що стосується “холодного процесу” створення мило, основні інструкції буде поєднувати води і луги, і енергійно перемішують. Залиште на кілька хвилин, потім додайте масло і перемішайте знову енергійно перед заливкою слідів продуктів на вашій формі.