Важливі факти про ваше рішення розтяжок

Вибір ефективного вирішення розтяжок може зайняти багато часу, та й то, це не гарантує нам 100% ефективності. Це тому, що скіни змінюються і відрізняються від людини до людини. Рішення розтяжок для вас не обов’язково може бути рішення розтяжок для мене. Тим не менш, ми можемо подивитися на кілька розтяжок рішення факти, засновані на шкіру компоненти, загальні у всіх типах шкіри для того, щоб нам вибрати краще рішення розтяжок.

Факт № 1: розтяжок рішення ради буде залежати від того, хто дає його.

Багато людей можуть запропонувати вам багато пропозицій для гарного рішення розтяжок. Ваш дерматолог може запропонувати дермабразии сеансу, поки ваш хірург може сказати, що операція є кращим рішенням. Правда, обидва рішення мають свої плюси і мінуси.

Дермабразія може бути менш ефективним, ніж операції, але з іншого боку, це менш інвазивних розчину. Дермабразія може просто бути описана як більш радикальні форми лущення шкіри, де дуже тонкі проводи швидко вийти через шкіру, позбутися від мертвих клітин шкіри, щоб звільнити місце для нової шкіри. Однак, це безпосередньо не стосується проблема розтяжок з розтяжок розвиваються з внутрішніх шарів шкіри.

Хірургія насправді є більш ефективне рішення розтяжок, але це також ризикованими, більш агресивні, більш дорогий і не може працювати на всіх частинах тіла. В даний час, черевні розтяжок є тільки ті, які можуть бути вирішені за допомогою живота. Це рішення розтяжок, проте, може дати вам тижнів біль і дискомфорт і навіть може призвести до інфекцій і більш великі і видимих ​​зовнішніх шрамів шкіри.

Факт № 2: вичікувальний Рішення: Залиште ваші розтяжки бути.

Інші вважають, що ви просто утримуватися від будь-яких або застосування будь-що на шрами, тому що час у кінцевому підсумку може призвести до природних зник шрами. Цей знак почекати і подивитися, стрейч однак рішення буде означати, що вам доведеться витратити кращі роки вашого життя не носити бікіні, топи і міні-шорти. Час також не є гарантією того, що розтяжки зникнуть, тому що ви можете збільшити у вазі з плином часу, що може зробити розтяжки гірше.

Ви також можете просто носити один шматок костюми на пляж. Це був би, однак, швидше за все, видалити частину задоволення бути на пляжі. На пляжі, ви хотіли б природно показати трохи або просто бути самим собою, не відчуваючи себе свідомим про інших людей, дивлячись на тебе.

Факт № 3: Практичні і природні рішення не завжди усунення розтяжок постійно, але вони є найбезпечнішим і найактивнішим чином, щоб позбутися від розтяжок.

Замість того щоб витрачати заощадження всього життя на ризикованих і інвазивних медичних або косметичних процедур, щоб позбутися від розтяжок, є ще один спосіб, щоб позбутися або запобігти ці розтяжки стають все гірше: втрата чи підтримки вашого ваги. Чим більше ви будете спостерігати і підтримувати свою вагу, тим менші шанси на придбання більше розтяжок і за допомогою здорового харчування, ви можете зцілити існуючих розтяжок від своїх коренів, від внутрішніх шарів шкіри.

Аеробні та кардіо вправи та інші природні розтяжок рішення, які допоможуть поліпшити ваше кровообіг і сприяють правильному розподілу кисню і поживних речовин до шкіри. Це дозволить зберегти вашу шкіру пружною, зменшуючи шанси на отримання розтяжок. Однак, не всі вправи працюють. нарощування м’язової маси може призвести лише до більш розтяжок, так як ваші м’язи і шкіру, ймовірно, розширюватися.

Для додаткового результати, супроводжуючі ваше природне розтяжок рішення з доповненнями, у ваш організм більше поживних речовин, які є хорошими для вас шкіру.