як уникнути розколу в випрямлення волосся

Якщо ви хочете випрямити волосся, будь ласка, уникайте використання тепла можливо, як ви можете. Використовуючи деякі аптеки випрямлення продукції, те, що, безсумнівно, буде добрішою до вашого волосся, ніж хімічні або релаксатор тепла інструменту. Різкі хімікати та теплової енергії є найлютішими ворогами волосся.

Посічені кінчики не може бути фіксованою або клеєного разом. Розділяє повинен, повинен бути відхопила з ножиці для волосся або дуже гострими ножицями шиття. Ключем є точною. Отримати пару і призначити його лише для волосся (без відкриття пляшки, що не різання паперу будівництва, треба.)

Спліт кінці, де волосся розплутує в кінці і перетирається, як мотузка. Волос складається з цих волокон, які “загорнуті” разом кутикули (наприклад, кори дерев). Після цього шкірка або “кора дерева” стирається, всередині перетирається як божевільні. Чим далі вгору вона перетирається, тим більше обламує волосся. і більше волосся буде втрачено. Ці розколи треба відрізати, інакше волосся розгадати ще більше і / або розірвати більше. Чим довше людина чекає, тим більше волосся, вони повинні будуть відрізані.

Занадто багато посічених кінчиків зробить волосся виглядають зношеної і кучеряве, в порівнянні з людиною з мало або зовсім немає не розщеплюється.

Найкраще, що можна зробити, це запобігти розколи до їх виникнення:

(1) Уникайте використання гарячої води на волоссі. Hairwash з теплою або прохолодною водою і обполосніть холодною якщо це можливо.

(2) Стан дуже дуже добре .. і не забувайте глибоке кондиціонування, то й річ.

(3) Пошук і знищити все на шпагат ви можете знайти, для того, щоб запобігти більш виявляли.

(4) Використовуйте ніжні волосся іграшки та інструменти догляду за волоссям. Це включає в себе викидаючи все, що їсть ваше волосся, коли ви берете його. Пружинні затискачі, Шпильки, тощо. Пластиковий фігурний гребінця мають шов, який чіпляється за волосся, як крихітні бритви (дотримувати між зубами).

(5) Найбільше, звести до мінімуму використання тепла інструменти й суворі хімічної обробки. Це включає в себе удар сушіння (смаження удар), праски, релаксанти / завивка, барвники, і т.д. ..