як зуби забруднитися

Однак, є крайні випадки зміни кольору, особливо серед курців. І для подібних ситуацій, один сеанс не може бути достатньо. Стоматолог порадить вам, скільки сесій вона буде приблизно вжити, щоб досягти бажаних результатів.

Одним з факторів, які можуть перешкодити вам отримати лазерне відбілювання зубів лікування буде вартість!

Бачите, це складний метод відбілювання зубів витрат шляхом вище, ніж покупка відбілювачі і на позабіржовому відбілювання зубів продукти. Так що краще переконатися, що ваш бюджет не буде серйозно постраждалих від Користуючись нагодою treatment.More людей, ніж будь-коли плануєте з їх зуби побілілі, щоб прикрасити свою усмішку, дати свою самооцінку Boost, і поліпшити їх зовнішній вигляд. Цей процес є порівняно недорогий і неінвазивний, роблячи процедуру привабливим варіантом для тих, хто безбарвні або пофарбовані зуби. Але, мало хто розуміє, як цей процес працює або що йде мова. І ще менше знають своїх можливостей.

У цій статті ми розглянемо чинники, які можуть стати причиною появи плям у першу чергу. Тоді, я допоможу встановити свої очікування щодо того, що очікувати від відбілювання. Нарешті, я опишу ваші варіанти і пояснити, що беруть участь під час процедури.

що викликає плями?

Багато речей можуть викликати плями на зубах, а деякі відбуваються на поверхні (так звані Зовнішнє фарбування) та інші відбуваються зсередини (називається внутрішнє фарбування). Більшість людей зазвичай думають, що плями статися в результаті їжі і пиття темне продуктів харчування та напоїв (наприклад, кава). По правді кажучи, ваша їжа і питво звички є лише одним з багатьох чинників. Ваш вік грає важливу роль, так як ви стаєте старше, ваші зуби будуть поглинати плями і темніють з часом. Крім того, якщо подрібнити їх, подрібнення може призвести до мікро-тріщини розвиватися, що може призвести до потемніння.

Деякі причини є генетичними. Наприклад, всі народжуються з природним кольором зубів і що колір варіюється від людини до людини. Деякі мають помірний жовтий відтінок, інші ж на невеликий сіруватий відтінок. Чим старша людина стає, тим більше виражений природний колір.

факти і очікування

Більшість плям – як зовнішні і внутрішні – можуть бути видалені стоматологом через відбілювання. Але, це важливо зрозуміти, що процедура може і не по плечу. Наприклад, якщо у вас є пломби або коронки, деякі форми відбілювання не полегшить їх колір. Крім того, відбілювання може дратувати ясна і викликати (або погіршити) чутливість зубів. Якщо у вас є порожнини, стоматолог повинен заповнити їх перед застосуванням освітлення або відбілюючий розчин.

Ви також повинні бути готові до того, плями видаляти регулярно, особливо якщо ви палите, жують тютюн, їсти цитрусові і пити каву або чай часто. А поки ви можете придбати на дому комплекти від вашого місцевого продуктового магазину, які стверджують, видалення стійких плям, вони не будуть настільки ж ефективні, як і рішення, застосовувані вашим стоматологом.

знаючи ваші варіанти

Є кілька різних стратегій, що Ваш стоматолог може використовувати для видалення плям, в залежності від їх тяжкості і ваших уподобань (не кажучи вже про бюджет). В офісі відбілювання швидко – це, як правило, здійснюється на годину – і забезпечує найкращі результати. Ваш стоматолог буде використовувати високої потенції пероксид гель, який залишається на зубах протягом приблизно 20 хвилин. Це найдорожчий варіант (очікувати, щоб заплатити $ 600 або більше), але економить багато часу.

Стоматологи також пропонують забирати додому комплектів. Якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет, ці комплекти можуть бути ідеальним рішенням. Залежно від концентрації перекису гель і рівень налаштування лотків вимагають, щоб відповідати зуби належним чином, ці набори зазвичай коштує менше, ніж $ 400 (часто значно менше). Якщо вам потрібні більш дешеві альтернативи, ви можете використовувати відбілюючі смужки і зубних паст продається в продуктових магазинах. Тільки знайте, що їх вплив займе набагато більше часу, щоб помітити і, як правило, менш виражені.

як в офісі відбілювання працює

Ваш стоматолог буде першим чистити зуби перед відбілюванням них. Потім, він буде розглядати їх розпаду для забезпечення гелі або відбілюючий розчин він має намір використовувати не викличе роздратування. Щоб викрити пофарбовані області, інструмент використовується, щоб прибрати ваші губи і щоки, і смолу наноситься на ясна. Перше застосування перекису гель поміщається і залишив на зубах протягом майже 20 хвилин. Тоді, це змивається і ще один шар гелю наноситься. Це робиться так часто, як ваш стоматолог вважає це необхідним, і він буде перевірити ваші зуби в процесі відзначити, наскільки ефективно працює гелю. Нарешті, останній застосуванням гель змивається.

В офісі відбілювання зубів є швидке рішення для видалення стійких плям. Більшість стоматологів може виконати процедуру легко і буде пропонувати різні підходи для розміщення вашого бюджету.