як доглядати за пірсинг

Ви зробили вирішальний крок, закусив губу, і приготувався себе за біль. Через кілька миттєвостей у вас новенький прикраса робить ігристого від вашого пупка. Ви прокололи пупка і тепер ви готові, щоб потрапити на ваше життя і показати його в клубі або біля басейну. На жаль, є одна одна проблема. Це червоний, боляче, і це частково опухлі. Це не зовсім готова до його дебют, але не хвилюйтеся, це всього лише кілька днів від народження. Для того, щоб зробити більшу частину нових пірсинг, важливо, щоб піклуватися про нього. Просто слідуйте цим простим кроків, і ви будете виглядати сексуально в найкоротші терміни демонстрації ваших нових живота шику.

Це в першу чергу хряща, пірсинг, що проходить через і їсти менше нервових закінчень у цій галузі, ніж інші частини тіла. Багато описані болю, 5 за шкалою 1-10. Для більшості людей, що незручно, але терпимо. Пірсинг пупка, для порівняння була описана як 7 за 10-бальною шкалою. Пам’ятайте, що це може варіюватися від однієї людини до іншої.

Крім того, краще всього звернутися до лікаря відразу. Це може бути трохи дорогим, але проте, консультація лікаря, безумовно, допоможе вам і полегшить ваше занепокоєння, так як ви знаєте, у лікаря є правильний рецепт для інфекції. Крім того, інфекція не тільки краще сам по собі. Справді, коли само собою зрозумілим, воно може погіршитися і призвести до серйозних умов. Саме тому вкрай бажано, щоб ви звернетеся до лікаря.

Пірсинг є дивним мистецтвом. Він визначає свою індивідуальність в вражаючим чином. Кожна річ в цьому світі грає 2 різних сторін. Одна гарна, одна погана. Точно так само, пірсинг має свої погані сторони піддається інфекціям. Однак, якщо ви можете впоратися з нею позитивно, слідуючи всі перераховані поради та інструкції, ви можете насолодитися модним мистецтвом на вашому тілі протягом усього життя.

Найпростіший спосіб для лікування інфекції є застосування гарячого компресу. Тримайте чистою тканиною або паперовим рушником під струменем теплої води (тепло повинно бути так спекотно, як може бути терпимо). Тримайте компрес на інфекцію, поки не відчуєте тепло розсіюється. Потім зніміть компрес і промийте інфекції теплою підсоленою водою. Повторіть цей процес, поки всі залишки видаляються.

Можливо, ви думаєте, що багато з питань, і вони мають справу з правом як може піти, якщо б ви, щоб перемістити їх у вашому домі. Без сумніву, це дуже шляхетний і турботливий ідея. Але це не те, щоб піти в злегка. Ви можете зіткнутися з деякими значним опором з боку ваших найближчих родичів, обговорюючи цю можливість. Може бути, ви син буде сердитися, що він повинен відмовитися від своєї кімнати, щоб бабуся може рухатися в ній. Або, може бути, ваша дружина не в захваті від наявності їх в законі заселенню

Кваліфікований пробійника буде знати, що промисловий пірсинг розміщені у верхній частині вуха і проходить через хрящ від однієї сторони до іншої. Кращий снарядів зробити це вручну без використання пірсинг зброю. Використання пістолет для пірсингу може призвести верхній рубців і створить рани більше підходить до інфекції.

Один з кращих рад тілі пірсинг керівництво мати друга, приходять разом з вами, бажано той, хто знає вас і не буде сміятися над вами, якщо ви вереск. Хороший друг може переконатися, що ви повертаєтеся додому, якщо ви відчуваєте легке запаморочення або допомогти вам спілкуватися, якщо свою мову розпухли. Багато снарядів воліють, щоб їхні клієнти є друг, справжній, щоб переконатися, що нічого недоречного, що відбувається, якщо пірсинг інтимного характеру, а також.