природний підйом колагену

Отримання старше є невід’ємною частиною життєвого циклу людини. На щастя, ми можемо, здебільшого, визначити швидкість, з якою ми йдемо про старіння. Є два різних типи старіння: зовнішні і внутрішні. Внутрішнє старіння зумовлено нашої генетики. На жаль, ми не маємо ніякого контролю над цими факторами. Внутрішнє старіння розгортається в часі в заданому темпі. З іншого боку, зовнішнє старіння дозволяє визначити швидкість, з якою ми старіємо, принаймні, поява мудрого. Справді, зовнішні фактори старіння набагато більш потужним, ніж наші неконтрольовані генетичних факторів. Спосіб життя людини вибір, такі як, харчові звички, курець / некурящий, кількість перебування на сонці, щоб назвати кілька прикладів.

В якості одного віку, колагену зменшується в організмі. Для жінок, це зниження вироблення колагену посилюється менопаузи. Запобігання втрати колагену і сприяння виробництву нового колагену є імперативом перший крок для підтримки здорової шкіри. Колаген складає 97,5% білка в скін-шарі дерми, в той час як еластин становить останньої 2,5%. Тіло постійно оновлюється, але, як ми старіємо Цей процес оновлення сповільнюється в результаті чого шкіра втрачає здатність замінити старі колагену. Повільний процес відновлення поступається тонких ліній і зморшок.

Підвищення колагену може бути досягнуто кількома способами. Профілактика є першим кроком у цьому процесі. Зрозумійте, що спосіб життя визначає, наскільки добре ви боротися з втратою колагену. Нездорові звички харчування, надмірне перебування на сонці, куріння, безсумнівно, буде просуватися втрати колагену. Куріння, особливо, перешкоджає здатності організму розвивати колагену. Деякі дослідження показують, що синтез колагену на 18% нижче у курців порівняно з некурящими.

Після профілактики, увага повинна бути на дієті заповнені поживні речовини, необхідні для виробництва колагену, як вітамін С. Ознаки недоліків вітаміну С кровоточать ясна, погане загоєння ран, шкіри і hemorrages. Поміняйте спосіб харчування, щоб включити ці вітамін С продуктів, багатих:

Овочі: зелені листові овочі, спаржа, брокколі, петрушка, капуста, помідори, картопля, перець, і брюссельська капуста

Фрукти: всі фрукти, особливо журавлина, ківі, папайя, і баштанні

Багато з факторів, що визначають швидкість, з якою ви віку, є керованими. Запобігти прискореної втрати колагену, зробивши деякі зміни способу життя (кинути палити), а потім додати продукти, багаті вітаміном С у вашому раціоні. Крім того, мінімізації стресу і застосувати проти зморшок крем для цих тонких ліній. Красива шкіра може бути вашим.