отримати вид в натуральному VS-вамп

Макіяж виглядає-на ЗПС або на вулиці-є дуже динамічно, з кожною зміною в моді сезону. Але є два поглядами, які завжди, здається, протистояти будь-яким сезону або тенденції і завжди головним продуктом в модних подіумів: в натуральному вигляді (без-макіяжу) і жінка-вамп (димчастий очей і сексуальний дутися).

в натуральному вигляді

Нігті не-макіяжу

Моделі на весна / літо 09 злітно-посадочних смуг виглядав свіжим, як ультра жіночні і романтичні одягу, які вони носили. Секрет був у гримі вигляд, який фактично був схожий, ну, нічого.

Це може виглядати як у вас немає нічого, і, тому, здавалося б, як це легко зробити, але ні-макіяж виглядає насправді дуже важко досягти.

Мистецтво нанесення макіяжу, що виглядає природно на шкірі не дуже легко. Але це може бути, особливо якщо у вас є великий шкіри. Як і будь візажист скаже вам: великий шкіри, тим менше макіяжу і меншими зусиллями. [Природний макіяж]

Але якщо ви знаходитесь в середині прориву шкіри або якщо шкіра насправді шукає тупа або жовтим в ці дні, ви все одно можете підроблені ідеальною шкірою. Ось як можна отримати не-макіяжу:

Але якщо ви знаходитесь в середині прориву шкіри або якщо шкіра насправді шукає тупа або жовтим в ці дні, ви все одно можете підроблені ідеальною шкірою. Ось як можна отримати не-макіяжу:

1. Прикрити. Нанесіть консилер на плями кола під очима, плями і т.д., і не на все обличчя. Фонд є занадто важким і призведе до менш природний вигляд макіяжу. Найчастіше, особливо якщо у вас гарна шкіра, консилер і розсипчасту пудру більш ніж достатньо, щоб вирівняти тон шкіри або створити бездоганного вигляду підстави.

2. Макіяж очей: димчастий очей, безумовно, не в НЕ-макіяжу рівняння. Для очей, спробуйте застосувати кольоровий олівець для підведення вік ближче до верхньої лінії вій. Це дає дуже тонкий натяк на колір очей.

Ви фактично залишити людей гадати, якщо ви, дійсно, носити макіяж очей. Ви можете позбутися від туші для вій і тіні для повік з цим витончений трюк. Але якщо ви повинні виділити вії, йти вперед. Просто переконайтеся, що застосувати один шар туші для подивитися, що так близько, як можна не макіяж очей

3. Для щік: щоки повинні виглядати як вони природно почервоніла. Ключовим моментом тут є, щоб шукати рум’яна кольору, який точно імітує природний рум’янець вашого. Зверніть особливу увагу на ваш тон шкіри. Ті, з темною шкірою, виграють від рум’ян з відтінком оранжевого, а ті, зі світлою шкірою може піти на гвоздики.

4. Наносити рум’яна: Щоб зберегти колір в перевірку, встановити з високою пігменту розсипчасту пудру. Але ніколи не виходять за борт на порошок або ви ризикуєте зруйнувати ефект, який ви хочете досягти. І не забудьте Наносити рум’яна-на до розсипчасту пудру, оскільки це допоможе закрити справу, так би мовити, і зробити рум’яна виглядають більш природно.

5. Для губ: Знову ж зверніть пильну увагу на ваших губ тон. Оголена відтінки губ можуть відрізнятися для кожної жінки. Деякі потрібна рожева-Nude відтінків чудово КС вид оголених губ, поки деякі можуть оголеною відтінки з більш бежевого або коричневого тону. Виберіть правильний відтінок помади оголеною для вас і додати натяку на блиск з не-кольори блиску для губ.

вамп

Досягнення ідеального димчастий очей

Антитеза НЕ-макіяжу є димчастий очей. Як і в будь-який макіяж очей, досягнення цієї сексуальний погляд в нічний час тягне за собою ідеальне змішування. Люди завжди прирівнюють димчастий очей з чорними і темно-сірі тіні для повік, але це не завжди вірно.

Ви можете використовувати будь-які кольори: просто вибрати більш темний відтінок цього кольору. Так що якщо ви хочете використовувати зелені, вибір на користь темного або смарагдово-зелений, щоб очі більше драматизму і глибини.

Там також одне дуже важливе слово, щоб не забути досягнення димчастий очей: пляма. У вас є, щоб розмазати кольору по краю очі, потім суміш-від зовнішнього кута ока йде вгору до згину або-поки немає безшовних поєднання кольорів.

Якщо у вас немає ні часу, ні інструментів для професійного і надійного змішування макіяж очей, є нескінченно легше шлях до досягнення димчастий очей.

1. Застосувати світлим відтінком тіней для повік на повіки як базу, бажано щось з відливом.

2. Далі, лінія всього краю очі з темними лайнера Коля і розмазати відповідно з ватним тампоном. Ключовим моментом тут є, щоб не створювати зовсім намальованої лінії: Ви хочете, щоб дивитися, як ви носите тіні для повік, а не тільки олівець для очей. Але ви також повинні переконатися, щоб розмазати добре і рівномірно, тому що ви також не хочуть бути спійманими з очевидним, нерівні лінії чорним навколо очей.

3. Закінчити з 2:58 шару туші, і переконайтеся, що піти на водонепроникні склади нанесення туші.

4. З димчастий очей, брів слід недооцінювати, але не неясним. Ви можете просто готувати їх з брови тушшю в того ж відтінку, ваші волосся брів.

Отримати повний, надутими, сексуальні губи

Сексуальний дутися-то, що буде нагадувати Анджеліни Джолі або Меган Fox’s-то кожен жадає. Ну, ви не повинні бути Анджеліною Меган або мати сексуальні губи і чудова: Це все в додатку-Куди звертатися і як багато треба проводити вашого улюбленого відтінку помади і блиску.

1. Зволоження губ. Одним з важливих кроків, що всі майже завжди забуває зволожує губи. Це важливий перший крок. Після застосування зволожуючого губи за вашим вибором, почекати дві хвилини, потім кусають на серветку, щоб видалити надлишки крему на губи.

2. Застосувати олівець для губ. Губи можуть бути розширені трохи, щоб почати створювати дутися. Але будьте обережні, щоб не по всій його губи, може бути, трохи вище вашого лука Купідона, або де верхні арки або губ можна нагадувати, а не Анджеліна або Меган, але Джокера. Олівці для губ також повинні відповідати тону ваших губ, а не ваша помада або блиск.

3. Застосувати губ колір ви хочете. В ідеалі, вона не повинна бути настільки відрізняються від ваших губ. Один-два тони темніше або світліше має бути достатньо.

4. Топ з блиском для губ у темному відтінку, уникаючи середній частині. Нанесіть другий колір блиску для губ, на цей раз в легшій відтінок, на цьому середня частина (цибуля Купідона). Цей прийом створює ілюзію більш повної губи.

5. Ви також можете спробувати ці помади і блиски для губ з губ ущільнює інгредієнти (як правило, з корицею та імбирем). Вони дійсно дають ваші губи чудовий вжалила бджола-вигляд і повірте мені, ви також відчуєте різницю.