міфи і помилки про засмаги

Також відомий як засмаги в розмовні вирази, засмаги передбачає вплив на шкіру ультрафіолетових (УФ) променів, щоб затемнити його. Засмага може статися природно, під час засмаги наприклад, або за допомогою штучних засобів, таких як лосьйони для засмаги, пігулок або соляріїв. Придбання ідеальний сонце поцілував погляд не так просто, і процес ускладнюється ще й ряд міфів, які зазвичай пов’язані з ним. Нижче наведено кілька засмаги міфи, які повинні бути розорений.

Захист від сонця не є необхідним в похмурі дні
Більшість людей переконані, що хмари пропонують якийсь природним захистом від засмаги або сонячного опіку. Ця віра не має жодної підстави, тому що сонячне світло складається з UVA і UVB променів і хмари пропонують тільки частковий захист від UVB променів, основною причиною сонячних опіків і раку шкіри. Крім того, UVA промені присутні навіть в похмуру погоду, тому необхідно, щоб отримати адекватний захист від сонця.

Традиційні для засмаги небезпечніше соляріїв
Один з найпоширеніших помилок про засмаги сьогодні є те, що отримання одного природно може призвести до сонячних опіків та / або рак шкіри, а солярії абсолютно безпечна. Ця впевненість заснована на тому, що промені UVA, які вважаються більш безпечними, ніж UVB промені, які використовуються в солярії. Правда в тому, що обидва види випромінювання однаково небезпечні для шкіри.

Засмага корисний для шкіри
Багато хто вважає, що засмага забезпечує захист від сонячних опіків, тому що він блокує УФ-випромінювання від проникаючи в шкіру і діє як природний бар’єр. Насправді, засмагла шкіра беззахисна від УФ-променів у відсутність зовнішнього захисного шару. Темний колір шкіри не що інше, затемненій шкіри і так само сприйнятливі до сонячних опіків, як будь незахищену шкіру. Засмага також часто асоціюється з гарним здоров’ям, але немає ніяких наукових доказів, що підтверджують цю думку. Вплив сонячного світла допомагає перетворити неактивний вітамін D в організмі в активну форму. Вітамін D підвищує імунітет і запобігає деякі види раку. Але тільки 10-15 хвилин щоденного перебування на сонці без сонцезахисного крему достатньо для цього. Засмага як правило, вимагає більше часу і збільшує ризик захворювання на рак шкіри.

Засмага необхідно для отримання засмаги
Засмага, який затухає виявити ідеальний загар міф, що зазвичай призводить у випадках сильно обпалена шкіра і дуже мало ще. Засмага викликає величезні пошкодження шкіри у вигляді зморшок, віку і грубої шкіри. Він також може викликати веснянками і плямами. У той час як це необхідно, щоб отримати добову дозу вітаміну D, не менше необхідно, щоб отримати адекватного захисту від сонця, роблячи так. UVA і UVB випромінювання слід уникати будь-яку ціну, навіть якщо солярії використовується.

Для всіх типів шкіри потрібно той же час для отримання засмаги
Існують різні типи шкіри, кожен з них має різні вимоги і повинні бути оброблені по-різному. Отримання засмаги бажано, але різних типів шкіри мають різні рівні здібностей засмаги в ті ж терміни. Певного типу може знадобитися кілька хвилин, щоб придбати що ідеальний бронзовим поглядом, в той час як інші не можуть бути порушені годин на сонці. Кілька чутливих типів шкіри може навіть вийти в плями або веснянки, а не засмага рівномірно. Наприклад, оливкова шкіра більш сприйнятлива до засмаги в той час як світла шкіра займає набагато більше часу, щоб засмага.

На закінчення
Приступаючи навіть бронзовим поглядом прийшов в моду в 1920-ті, коли ікона моди Коко Шанель перетворила його на бажані правила моди і він залишився таким до теперішнього часу. Вплив сонця також підвищує рівень вітаміну D в організмі. Однак надмірне перебування на сонці робить негативний вплив і була остаточно виявилася викликають сонячні опіки і що більш важливо, рак шкіри. Так що будьте обережні, перш ніж шукати, що золота, сонце поцілував погляд.