лазерна шліфовка шкіри може змусити вас виглядати на десять років молодше

Вони кажуть, що перше враження складається в перші три секунди при зустрічі когось нового. Дослідження показали, що ці перші враження дуже важко змінити, тому дуже важливо, що ви виглядати на всі чи на перше побачення або співбесіду.

Яке враження ви хочете зробити? У три другий погляд, ваше обличчя говорить багато про що про вас ваш вік, ваше здоров’я, і ​​ваш загальний краси. Але дуже багато з нас незадоволені враження, яке ми робимо.

Може бути, це зморшок або сонячних променів, може бути, його шрами від акне років або просто плями віку, але часто наші обличчя віком нас на вулицю, щоб виглядати старше, ніж ми відчуваємо себе на внутрішній частині! Лазерна шліфовка шкіри є одним із способів “повернути час назад” і змінити перше враження, роблячи Ваше обличчя буде виглядати молодше, здоровіше і пожвавлення.

Лазерна шліфовка шкіри є одним з найпопулярніших омолоджувальні процедури на сьогоднішній день і більше процедур проводиться щороку. Процедура зростає в популярності, оскільки все більше жінок цуратися традиційної пластичної хірургії на користь лікування, які менш агресивні і більш доступним.

У той час як традиційна пластична хірургія вимагає годин в хірургії, кровотечі, гематоми, і тривалий час відновлення, лазерні процедури зазвичай займає від декількох хвилин до півтори години і буде у вас будинку всього за кілька годин після процедури. Хоча, можливо, деякі пухлини і незначний дискомфорт, рідко кровотечі або синців і час відновлення набагато коротший і простіше, ніж з традиційної пластичної хірургії.

Крім того, що дешевше і менш інвазивним, ніж традиційна пластична хірургія, лазерна шліфовка шкіри також має ряд переваг у порівнянні з процедури, такі як дермабразія і хімічний пілінг. Лазери забезпечити більш передбачувані результати за ці альтернативні методи лікування, також будучи м’яким.

Процедура працює з використанням лазерних проникнути в поверхневі шари шкіри, щоб розкрити шар шкіри нижче, що не залежить від зморшок або недосконалості. Після викриття цього шару, зцілення починається відновити нову шкіру, що є здоровим і гладким. Остаточні результати включають в себе скорочення зморшок і тонких ліній, оновленої, сяючої шкіри і зниження знебарвлення шкіри і вікових плям.

Існує причина, більше 400 000 процедур були проведені в 2008 році за даними Американського товариства пластичних хірургів, тому що вона працює!

Вартість лазерної шліфовки шкіри варіює залежно від виду обробки. Слід також зазначити, що в той час як одне лікування, як правило, достатньо, деякі клієнти можуть знадобитися кілька процедур, щоб досягти бажаних результатів.

У середньому вартість одного сеансу звичайно становить від $ 1400-2200 за плату лікаря, але це не включає в себе вартість анестезії, об’єктів, та інші пов’язані з цим витрати, які можуть знадобитися в залежності від ступеня і глибини лазерне лікування. Ви будете мати краще уявлення про вартість після зустрічі з лікарем і консультація про вашому плані лікування. Щомісячні плани оплати доступні.

Розгляньте вартість інвестиції в себе, що призведе до постійної зміни вашої зовнішності, що змусить вас виглядати 10-20 років молодше. Пам’ятайте, що ви ніколи не отримаєте другого шансу справити перше враження!