домашні засоби для видалення шкіри теги

Шкіра теги утворюються в результаті надмірного зростання зовнішнього шару шкіри. Вони виглядають як м’ясисті, невеликі нарости, які виходять зі шкіри. Вони підключені до шкіри тонкій ніжці. Вони в основному зустрічаються в області шкірних складок, таких як пахви, шия, груди, нижче грудей, століття і навіть в область паху. Шкіра теги розрізняються за своєю формою та кольором. Деякі теги гладкі, а деякі з них нерівною і нерегулярно. Деякі теги тілесного кольору, а в деяких пігментів, завдяки яким вони відрізняються від решти шкіри. Як правило, шкіра теги вирости до ½ дюйма довжиною, а потім, вони перестають рости. Шкіра теги частіше зустрічаються у жінок, ніж у чоловіків. Вони частіше зустрічаються у дорослих, починаючи в середньому віці. Люди з надмірною вагою або люди з діабетом знаходяться на більш високий ризик шкіри теги.

Як видалити шкіру теги

Шкіра тег є одним з найбільш поширених проблем зі шкірою. Вони, як правило, безболісні, але якщо терлися одяг або прикраси, вони можуть стати роздратованою і болючою. Це може призвести до потертості та інфекцій. Хоча шкіра теги нешкідливі, вони докучливі з косметичних причин, якщо вони присутні на повіках або лицьової області. Таким чином, вони повинні бути вилучені. Якщо ви запитаєте, як видалити шкіру теги, існує цілий ряд безпечних і ефективних методів, щоб видалити їх. Давайте знати в деталях про те, як видалити шкіру теги.

Коли ви помітите, шкірні, то краще проконсультуватися з лікарем. Є кілька різних варіантів, щоб ефективно видалити шкіру теги назавжди, такі як відрізаючи їх ножицями, знімаючи за допомогою скальпеля, заморожування рідким азотом і печіння з електрикою. Ножиці теги за допомогою ножиць є простий і ефективний метод, щоб позбутися від шкіри теги. Однак, ви повинні зробити це з кваліфікованим лікарем. У цьому методі, шкіра оніміння і теги видалені за допомогою гострих ножиць. Переконайтеся, що обладнання, використовувані для процедури правильно стерилізувати. В іншому випадку, це може призвести до серйозних інфекцій шкіри. Для великих чи малих теги тегів, які важко видалити ножицями, скальпелем можуть бути використані.

Шкіра теги можуть бути спалені з електрикою. Цей метод відомий як електрокаутерізації, в якому електричний струм використовується для випалювання тегів. Стоп-теги за допомогою рідкого азоту є ще одним ефективним методом, щоб позбутися від шкіри теги. Ця процедура називається кріохірургія. Рідкий азот є надзвичайно холодної речовини і коли він вступає в контакт з шкірою, це може зруйнувати шкіру. Він може бути використаний для видалення шкіри теги. Тим не менш, необхідно вживати заходів обережності, що він не торкнувся б нормальної шкіри. Лазерна хірургія є ще одним ефективним варіантом для видалення шкіри теги.

домашні засоби, щоб видалити шкіру теги

Ви можете спробувати деякі прості домашні засоби, щоб позбутися від шкіри теги. Коли шкіра теги встановлюються на шкіру, зав’язати зубною ниткою або шматок нитки щільно навколо бази тегів. Потім порізати шкіру теги над нитки або зубною ниткою, використовуючи гострі ножиці дезінфекцію або кліпер нігтя. Після видалення тегів, ретельно очистіть поверхню з перекисом водню і застосовувати антибактеріальні мазі, до повного зцілення. Або ви можете просто залишити нитка або нитка навколо тегів. Він буде відрізати кровопостачання теги і протягом 2 днів, теги відвалиться.

Інший метод полягає в застосуванні суміші випічки соди і касторової олії. Нанесіть товстий пасту цю суміш на шкіру теги часто. Протягом 2 тижнів, шкіра теги б висихають і зрештою зникають. Деякі люди використовують рішення, які призначені для видалення бородавок. Ці продукти також ефективні у видаленні шкіри теги.

Шкіра теги можуть бути видалені з тропічним лікування, використовуючи деякі трав’яні екстракти, такі як масло чайного дерева або касторову олію. Це ніжне лікування впливає тільки на тканинах теги і знищує їх, не завдаючи шкоди навколишньому здорової шкіри.

Ще один простий спосіб видалення шкіри теги є нанесення лаку для нігтів. Накрийте тег з лаком для нігтів двічі на день. Як лак для нігтів висохли, шкіра теги почне скорочуватися, а потім зникають протягом 2 тижнів.

Застосуйте Вітамін Е масло або вітамін Е капсули на пластир і прикріпити її на шкіру тега. Через пару днів, тег буде падати. Інший спосіб полягає в покритті тег з шматком клейкою стрічкою. Залиште стрічку, поки тег не падає.

Перш, ніж спробувати ці кошти, проконсультуйтеся з дерматологом, щоб дізнатися про ризики і заходи обережності при застосуванні цих засобів. Після того як шкіра теги видаляються, вони не виростають знову на тому ж місці. Вони можуть з’являтися на інших частинах тіла. Тим не менш, ви можете видалити їх за допомогою будь-якого з цих ефективних методів. Лікування шкіри теги, отже, робить важливою частиною догляду за шкірою, коли справа доходить до зовнішнього вигляду і підвищення риси обличчя.