втратити жиру і м’язової ліпити з цієї короткої і ефективного тренування

Увага: цей стиль тренування це спосіб відрізняється, ніж все, що ви коли-небудь пробували раніше і може призвести до значно більш компактною, сильної тілом так, що ваші друзі більше не впізнаю тебе протягом кількох тижнів!

Добре, я перебільшив щодо ваших друзів визнаючи вас, але це тренування і раніше велика для зайнятих людей, які завжди використовують виправдання, що у них немає часу, щоб піти в спортзал, або навіть для нормальних щурів тренажерний зал, щоб спробувати протягом декількох тижня, щоб вирватися з плато.

Будь ласка, майте відкритий розум і не так турбуватися про те, що думають інші люди, тому що це зовсім інше, і ви можете отримати деякі смішно виглядає, але ви будете сміятися останніми з вашим новим жорсткий рок тіла! Чесно кажучи, більшість людей занадто себе свідомими, щоб спробувати щось на зразок цього. Якщо ця справа для вас, то це ваші втрати.

Ось як це працює:

Замість того щоб робити ваші традиційні тренування, щоб йти в тренажерний зал 3-4 рази на тиждень і займатися звичайною силового тренування і кардіо процедури протягом години при пострілі, за допомогою цієї програми, ви будете працювати протягом всього пару хвилин в той час, , кілька разів протягом кожного дня, 5 діб / тиждень.

Програма буде складатися тільки з вправ ваги зроблено протягом 2-3 хвилин, 6-8 рази на день, протягом кожного дня. Тепер, очевидно, якщо ви працюєте нормальну роботу офісу, ви будете мати, щоб не соромитися робити кілька вправ у вашому офісі і з вашою куб товаришів дивитися, як ти. Насправді, я виявив, що деякі люди, які намагалися це фактично отримали їх співробітників, щоб приєднатися до них! Якщо у вас є особистий кабінет, то вам не доведеться турбуватися ні про кого спостерігає за вами. Якщо ви працюєте з дому, або залишитися вдома мама, немає ніяких причин, ви не можете помістити їх протягом дня, у той час як у себе вдома. Якщо ви в кінцевому підсумку напруженого дня зустрічей і так далі, і може бути встановлений лише кілька цих 2-х хвилинах тренувань, то нехай буде так, але постарайтеся отримати якомога більше робити кожен день, як ви можете.

Якщо Ви знаходитесь на нормальний графік 9-5 офісу, я рекомендую робити свою 2-х хвилинах тренування кожну годину, на годину, за винятком обіду. Наприклад, ви могли б спробувати 9 ранку, 10 ранку, 11 ранку, 1 вечора, 2 вечора, 3 вечора, і 4 вечора.

Деякі з вправ, які є кращими на фокусування, є:

-Веса присідання (і варіації)

-Віджимання (і варіації)

-Вперед, назад, або ходьба випадами

-До і вниз по сходах, якщо така є

-Дошки підлоги (проведення дошці позиція з передпліч і ніг)

Стать ABS вправи, такі як лежала нога напрямків, AB велосипедів і т.д.

-Одноногий тяга ваги румунської

Цей список не є всеосяжним, але я хотів, щоб тримати це відносно просто. Якщо ви знаєте інші хороші вправи вага тіла, ви можете додати тих, ваш режим теж. Якщо ви хочете тримати його реальної простий і не хочуть спускатися на підлогу ні за що, ви можете дотримуватися присідання, випади, віджимання і ще й отримати відмінні результати.

Гарна річ про цих тренувань є те, що ви робите достатньо 2-3 хвилин, щоб перекачування крові, частоти серцевих скорочень трохи, більшу частину м’язів вашого тіла працює, а температура тіла піднімається. Тим не менш, це, як правило, не достатньо, щоб зламати піт в тільки 2 або 3 хвилини, так що вам не доведеться турбуватися про пітливість або отримати смердючий в офісі або де б ви не знаходилися. У кращому випадку, ви можете просто отримати трохи вологим на шкірі.

Ось приклад рутинної (налаштувати повторень вгору або вниз на основі ваших можливостей):

Понеділок / Середа / П’ятниця
9 ранку – 10 присідань pushups/15 ваги, повторіть 1X 2 підходи
10 ранку – дошки тримає (утримувати дошки до тих пір, як ви можете робити короткі перерви на відпочинок в цілому 3 хвилини)
11 ранку – 5 pushups/10 присідання ваги, повторіть 4 підходи
1 вечора – дошки тримає (утримувати якомога довше за 3 хвилини)
2 вечора – 8 pushups/12 присідання ваги, повторіть 3 підходи
3 вечора – дошки тримає (утримувати якомога довше за 3 хвилини)
4 вечора – макс віджимання / макс ваги присідань в одному наборі (не повторити)

вт / чт
9 ранку – 6 FWD випади кожною ногою / 6 про випади, повторіть 1X 2 підходи
10 ранку – одноногий BW румунської тяги (RDL) 6 кожною ногою / підлога ABS на 20 сек, повторіть 1X 2 підходи
11 ранку – 3 FWD випади кожною ногою / 3 обертів випади, повторіть 4 підходи
1 вечора – одноногий BW RDL 3 кожну ногу / підлога ABS на 20 сек, повторіть 4 підходи
2 вечора – 5 FWD випади кожною ногою / 5 об випади, повторіть 3 підходи
3 вечора – одноногий BW RDL 10 кожною ногою / підлога ABS протягом 30 секунд (не повторити)
4 вечора – макс FWD випади кожною ногою / макс оборотів випади в одному наборі (не повторити)

Для того, щоб прогресувати на ці тренування, ви можете або додати 1 або 2 повторення в кожному наборі на тиждень, або ви можете переходити до складніших версіями кожної вправи кожну тиждень (наприклад, близькі віджимання зчеплення, одну ногу підняв віджимання, присідання з піднятими руками прямо над головою, і т.д.).

Вище процедури тільки кілька прикладів того, як можна використовувати цей унікальний стиль навчання. Використовуйте свій творчий потенціал і придумати свої власні. Подумайте про те, чого ви досягли з цими “міні” тренування завершені протягом кожного дня … Ви збільшили свою частоту серцевих скорочень і накачані м’язи 6-8 різний час протягом кожного дня, печіння багато зайвих калорій і стимулюючи обмін речовин. Навіть якщо кожен “міні” тренування було дуже короткої тривалості, ви накопичили багато повторень майже кожен мускул протягом всієї вашої тіла, і ви навіть не зламати піт під час будь-якого з «міні» тренувань. І є ледь будь-яке виправдання за не в змозі взяти 2-хвилинну перерву раз на годину і зробити пару вправ. Ще одна перевага цього стилю навчання є те, що тепер вам не доведеться присвятити будь-який час до або після роботи, щоб ходити в спортзал, тому що ви вже отримали ваші тренування зробили потроху протягом дня. Тепер у вас є деякий додатковий вільний час на ваших руках!

Спробуйте Таке регулярне за 3-4 тижнів, а потім повернутися до своєї звичайної схемою в тренажерному залі. Я думаю, ви побачите, що це був відмінний спосіб вирватися з плато і стимулювати нові результати у вашому тілі. Ви можете спробувати змішання в циклі цих “міні” тренування кожні кілька місяців, щоб тримати речі свіжим.

Майте на увазі, що це лише один з методів навчання і не означає, що ви повинні тільки дотримуватися цього методу для вічності. Ти потрапив по плато на будь-який метод навчання, тому я рекомендував би просто повернувши його в свій арсенал різні методи навчання. І всі засоби, не турбуйтесь про те, що інші люди думають так багато … є мужність, щоб спробувати щось трохи інше. Зрештою, ви будете один сміятися тому на все “жир-животи”, які дають вам смішно виглядає в той час як вони їдять їх пончиками!