П’ять стратегій для здорової шкіри

Ви можете не завжди є час для відпочинку, щоб деякі жорсткі інтенсивні догляд за шкірою, проте з одним з цих порад, ви можете не тільки здоровій шкірі однак, підтримувати більш молодий вигляд шкіри довше!

• Тримайтеся подалі від занадто багато сонця.

Існує невелика зміна віку ви швидше в порівнянні з сонячної пошкодження променів. Не тільки це може призвести до раку шкіри, однак це може призвести до передчасного старіння, зморшки до вашого часу, веснянки, сухість шкіри і вікових плям. Завжди накривайте вашому обличчі стільки, скільки ви можете, коли в повному сонці для будь-якого часу і спробою зупинити сонце між 10 ранку і 4 вечора; сонячні промені в їх найбільш інтенсивного між цими часами. Надягніть капелюх і розумну одяг, яка охоплює вас, а також зберігає прохолоду. І не дешево на сонцезахисний крем! Використовуйте щедрим кількістю НД блоку половиною години до перебування на сонці і повторно застосовувати кожні дві години, більш типово, якщо ви були плавання або рясно пітнів.

• Киньте палити!

Абсолютно ясно, що куріння буде старіти вас і пошкодити вашу шкіру. Куріння знижує циркуляцію крові шляхом звуження крихітні кровоносні судини в шкірі, шкіра після цього не вистачає кисню і вітамін, який має важливе значення для здоров’я вашої шкіри. Еластин і колаген волокна, які тримають шкіру ефективне і гнучке можуть бути пошкоджені курінням. Не кажучи вже про зморшок Ви отримуєте після так довго з підібгавши губи той час затягування. Єдине рішення, щоб мінімізувати подальше ушкодження шкіри, щоб кинути палити. Воно не може бути легким, залучити допомогу від лікаря, якщо ви не можете зробити це поодинці, як у довгостроковій перспективі все ваше тіло це оцінять.

• Будьте ласкаві до вашої шкіри

Маючи щоденний дійсно гарячий душ або ванна може позбавити ефірні масла зі шкіри, можливо провести більш короткий період у ванні мінімізації ванни Temps. Завершення використання таких ефективних запашного мила, замість цього використовуйте м’які миючі засоби без запаху шкіри. Коли ви голити, завжди використовуйте крем для гоління або гель і ніколи не використовуйте тупий бритвою – це змусить порізи і пошкодження шкіри. Завжди голити в напрямку росту волосся і намагаюся не голитися, коли він не безумовно необхідні. Після миття або приймаєте ванну, погладити або пляма шкіру сухою порівняно з масажу для того, що ви тримаєте деякий вогкості на вашій шкірі.

• Харчуйтеся добре

Хоча дієта і прищі не розглядається як зв’язаний, хороша їжа, безумовно, забезпечить вам хорошу шкіру. Особливо, якщо ви їсте багато фруктів, овочів, цільнозернових і стрункі білків. Дієта, багата вітаміном С може рекламувати шкіра виглядає молодшою.

• Зупиніть напруги

Напруга може чинити негативний вплив на наш організм, не останнім з нашої шкіри, і вона, безсумнівно, показує, на наших обличчях! Він може початися прищі, а також інші проблеми, тому важливо тримати задоволеною і корисних мислення, щоб мати здорове сяюча шкіра.