Конструкції Nail Art догляд за нігтями підготовки

Перш ніж потрапити на творчу частину, спочатку необхідно підготувати, щоб зробити свій власний дизайн нігтів. Іншими словами, найкраще, щоб дати собі швидкий манікюр чи педикюр перед застосуванням нігтів. Красиві голі ноги відмінно виглядати в гарну пару взуття, але якщо у вас суха, попелястий ноги. Ви хочете, щоб ваші ноги з’являтися променистий, використовуючи правильні продукти догляду за ногами на них.

Якщо у вас вже піклуватися про ваших руках і ногах, вам може знадобитися тільки застосовувати лосьйон, перш ніж робити ваші нігті. Як мінімум, вимити руки або ноги і нанесіть лосьйон. Після застосування зволожуючого лосьйону, взяти рушник і протріть його добре на кожному нігті. Також використовуйте рушник на ваших руках. Це дозволить видалити будь-які масла на ваших нігтях так нейл-арт залишається на місці, коли ви застосуєте його пізніше. Далі, ви повинні обрізати нігті у формі ви хочете їх для вашого дизайн нігтів. Як правило, люди слідують природної форми своїх нігтів, чи є це квадратні, круглі, трикутні або. Пилка для нігтів може формувати і обрізати нігті легко, не знімаючи занадто багато вашого нігтя.

Наступні шляхом застосування прозорим лаком нігтів на всі ваші нігті. Це захищає ніготь і допомагає запобігти лак для нігтів від фарбування нігтів. Виберіть колір лаку для нігтів і застосовувати його на верхній частині прозорого покриття. Тепер ви готові до створення магічного мистецтва нігтя! Будьте винахідливі і дизайн нігтів. Інша стаття в цій серії покаже вам крок за кроком, як зробити свій власний дизайн нігтів. Якщо ви стурбовані тим, щоб приступити до роботи, ви можете занурити зубочистку в лак для нігтів і зробити квітку дизайн нігтів. Якщо ви використовуєте наклейки нігтів, вибрати один з ретельно з пінцетом і помістити його на вашому нігті. Закінчити з тонким шаром прозорого лаку для нігтів, щоб тримати це все на місці і все готово!