Mac косметичної компанії всередині совок на косметику макіяж мистецтво

Компанія MAC косметичний, також відомий як Косметика Макіяж мистецтва, є міжнародно продаються марки косметики, який спочатку прославився без жодної реклами. Замість цього, він культивується його дивовижну популярність тільки з вуст в уста знайти підтримку з боку фахівців в області макіяжу. Від моделей і знаменитостей, щоб професійні візажисти, всі вони мали MAC на губах (і в прямому і переносному сенсах). Компанія була створена в 1985 році в Торонто, Канада франки Toskan та Анджело. Франк Toscan був фотограф і візажист і Франк Анджело належала мережа салонів, що робить їх партнерство ідеально підходить для косметичної лінії.

На відміну від інших марок косметики (і дорогі і аптеки), бренд MAC косметичні буде проводити до самих макіяж тероризують умовах ви можете собі уявити. З дійсно гарячий, яскраве світло, щоб пітливість під час тренування, MAC макіяжу не зів’яне, змінити колір або мазка. Крім того, багато разів, коли ви купуєте колір помади або тіней для повік кольору відрізняється від вас, ніж це в контейнері. Справді, це може бути реальна стріляти лайно коли справа доходить до дійсно матеріал буде добре виглядати на вас. З косметикою MAC однак, що ви бачите, що ви отримуєте. Це неприємний відтінок кольору електрик, що тіні для повік, здається, буде виглядати насправді, що, коли ви покладете його на.

Для мене найкраща річ про косметичної компанії MAC є те, що вони такі свідомі. В даний час вони мають чотири соціальні програми ініціативи, яка в даний час в місці, яке заробити гроші і розуміння за жорстоке безкоштовне краси, переробка, діти допомагають дітям та СНІДу причин. Хоча MAC перейшла Estee Lauder Компанії, MAC AIDS Fund продовжує генерувати доходи за рахунок продажу продуктів Viva Glam MAC.