highdef SmartLipo – чудові результати

Ліпосакція був давнім і великим попитом технікою для видалення жиру, тому що досягнення струнке тіло, рельєфності, так і жорсткі ABS часто неможливо через тренуваннями і дієтою. Тепер передові пристрої скульптури тіла була введена яка гарантовано принести стан сучасних контурів тіла переваги – Триплекс Highdef SmartLipo. Збагачений з розширеними функціями та пропонують чудові результати, Highdef SmartLipo Триплекс від Cynosure стоїть осібно від інших методів ліпосакції.

Оскільки це є найбільш передовою лазерної ліпосакції техніку, тільки вибрані пластичні хірурги отримали належну підготовку для виконання цієї процедури. Highdef SmartLipo Триплекс використовує три лазерних довжинах хвиль, таких як 1440 нм, 1064 нм і 1320 нм для надання ефективного лазерного ліполізу, а також виняткові коагуляції тканин і шкіри ефект, що підтягує, ніж будь-коли раніше, – все при одночасному підвищенні безпеки пацієнтів і комфорту.

Ті, хто, як правило, здорові, але хочуть, щоб домогтися більш скульптурними, м’язистий зовнішній вигляд можуть отримати велику користь від цієї процедури. Вона може бути виконана на декількох ділянках тіла для більш високого поглинання глибоких і поверхневих жирових тканин з живота, спини, рук, стегон, сідниць, стегон, талії та інших частин. Процедура зазвичай проводиться в хірургічне обладнання в амбулаторних умовах, під місцевою анестезією.

Переваги SmartLipo триплекс

• Чудові результати
• Перевірена коагуляції тканин в результаті чого краще підтяжки шкіри
• високої чіткості можливостей скульптури
• Зменшення часу простою
• Мінімальний дискомфорт і біль

У порівнянні з іншими пристроями для ліполізу, Highdef SmartLipo Триплекс набагато безпечніше, і в двадцять разів ефективніші в доставці індивідуальні та чудові результати. Прилад оснащений такими функціями, як SmartSense ™ з ThermaGuide ™ для надійного контрольованої поставки енергії. У перший мультиплекс у світі потрійний робочої станції лазерного ліполізу, пацієнти можуть побачити розширені тіло скульптури результати набагато краще, ніж ті, які пропонують звичайні ліпосакції та інших процедур контурів тіла.