як сигаретний дим віці ви

Сигаретний дим викликає передчасне старіння. Не тільки курці страждають. Своїх близьких, які ніколи не сопів сигаретою за все своє життя, також страждають від сигаретного диму. Так, вік курців найбільше. Захоплення сигарету в губи і як вони пихкати сигарет призведе до більш ліній на обличчі, лінії шляху насупившись з’являються від занадто великого насупившись.

Чи не курців, чиї близькі дим змушені вдихати вживані сигаретного диму навколо них і, отже, піддається отруйних речовин, що містяться в сигаретному димі.

Так, куріння значно підвищує ризик раку та інсульту, але це ще не все. Сигаретний дим віці ви не в свій час.

Чи знаєте ви, що сигаретний дим містить 4000 хімічних речовин. З них 400 є токсини і більше 40 як відомо, викликають рак?

Ви бачили хворого на рак? Захворювань віці одного надзвичайно. І палять, і ті, навколо них, які змушені вдихати дим працювати набагато більш високий ризик захворіти на рак.

Навіть якщо ви дуже щасливі і не захворіти раком, куріння робить шкіру зморшкуватою отримати більш швидко, виявляється шкіра жовта і шкірясті в довгостроковій перспективі.

З одного боку, сигаретного диму підвищує конкретного ферменту, який руйнує колаген і знижує вироблення колагену. Колаген підтримує вашу шкіру. Як рівня колагену падає, шкіра провисає і зморшки формі. Це відбувається, коли ви віку, але сигаретний дим негативно дію на колаген робить з віком ще швидше.

Теломери кінцях хромосом (ДНК) і захистити хромосоми від розвалу. Оскільки Ви стаєте старше, теломери коротшають. Люди, які курять, мають більш короткі теломери, ніж у некурящих. Сигаретний дим впливає навіть захист ваших хромосом.

Одне з речовин, що містяться в сигаретному димі окис вуглецю, отруйний газ. Люди загинули від отруєння чадним газом, коли вони заснули протягом декількох годин в машині з працюючим двигуном, кондиціонером і вікнами на вгору. Він вбиває, позбавляючи людину кисню. Вона витісняє кисень у крові.

Куріння зменшує подачу кисню до шкіри, на частку якого припадає зморшок і жовта шкіра, все це робить вас виглядати набагато старше, ніж потрібно.
Тоді є сильне звикання нікотин, миш’як, який використовується в щура отрут, ціанід (ще один смертельний отрута) серед багатьох інших отруйних хімічних речовин, які завдають шкоди в вашому тілі.