як нанести макіяж важливість навчання, як нанести макіяж

Один з обрядів для молодих жінок у США навчається, як нанести макіяж. Саме право поряд з вперше дівчина голить ноги і йде на першому побаченні. Я пам’ятаю, що моя мама була той, хто навчив мене основам, а також деякі журнали для підлітків. Мені тільки дозволили носити макіяж поетапно, теж. Наприклад, коли я вчився в сьомому класі, мені було дозволено вибрати два пункти з косметички моєї мами, щоб носити в школу. Підводка для очей був повністю закриті, а було темно тіні для повік. Зазвичай, я пішов з тушшю і блиском для губ.

У кожній школі пройшов рік, мені було дозволено вибрати ще один пункт з косметички моєї мами. Мені не дозволили, щоб мою власну косметику поки я не почав середню школу, але це не має великого значення. Щороку я з нетерпінням чекав, щоб покласти на трохи більше. Почавши повільно мене, моя мама вчила мене, як нанести макіяж. Менше означає більше, вона завжди говорила. Я досі чую її говорив мені, що трюк, щоб носити макіяж, щоб вона виглядала, як ви не носите будь-який. Жінки повинні бути природно красивою, а не красиво, тому що у них є сині тіні для повік і підводка для очей сила-силенна. Насправді, чим більше я думаю про це, тим більше я думаю, що моя мама була проти підводка для очей в цілому.

Тим не менш, одна з моїх самих люблячих спогадів моєї мами, коли вона вчила мене, як нанести макіяж. Я дізнався від неї більшого, ніж я від будь-якого з сімнадцяти журналів, які я прочитав ріс, і я ніколи не зрозумів, що це до пізніше в житті. Одного разу, я з нетерпінням чекаю викладання моя власна дочка, як поставити на макіяж і зв’язок з нею в одній, як я зробив з моєю мамою. Крім того, що, може бути, наступне покоління буде дозволено заглибитися в підводка для очей до десятого класу.