скільки розторопша треба використовувати в раціоні

Подивимося правді в очі. Питання про те, скільки розторопша треба використовувати трохи складніше. Є багато речей, щоб розглянути, в тому числі однієї ваги і віку. Інші фактори включають потенцію екстракту і чи можуть інші інгредієнти включені на додаток.

Профіль безпеки ботанічні засоби хороші. Дослідження на тваринах показують, що токсичність є дуже низьким, за винятком жуйних тварин, таких як вівці і велика рогата худоба. Рослина містить велику нітрат калію, які можуть бути токсичними для цих тварин.

Біологічна доступність терапевтично активного силімарин є низьким, це означає, що є поганої абсорбції в кровотік. Концентрація силимарина в насінні є низькою, а також. Менше 6% від свіжого насіння силимарина.

Професійно підготовлених концентрованих екстрактів, що містять 65-85% силімарину, є. Хоча деякі травники пропонують купити насіння, шліфування їх в кавомолці і окроплення їх на харчові продукти або готує чай з них, це не те, яким чином наукові дослідження були проведені.

Різні клінічні випробування були проведені щодо користі для людей, що піддаються печінки токсини, ті, з II типом діабету, осіб з хронічним гепатитом С та іншими проблемами зі здоров’ям. Тим не менше, ці дослідження чітко не відповів, скільки розторопша треба використовувати на регулярній основі. Дози в діапазоні від 420-1200 мг на день, були запропоновані.

Дослідження показують, що зі-добавок лецитин, жирні речовини, які містяться в рослинах і тваринах, збільшує біодоступність силімарин, що дозволяє використовувати більш низьку дозу і досягти тих же результатів.

Чим краще виробників доповнення включають лецитин, силімарин та багатьох інших поживних речовин, щоб забезпечити так багато переваг для здоров’я, як це можливо. Їх рекомендація за скільки розторопша треба використовувати залежить від бажаної вигоди.

Для відносно здорових дорослих бажаючи захистити печінку від токсинів навколишнього середовища, 100 мг на день рекомендується, якщо воно включено в якості інгредієнта в мульти-харчова добавка. Для дорослого стурбовані частими застудами або іншими вірусними інфекціями, 250 мг на день рекомендується, знову ж таки, в якості інгредієнта в мульти-харчова добавка.

Одномісний добавки інгредієнт ніколи не найкраща інвестиція. Дослідження довели, знову і знову, що природні сполуки працюють краще, коли в поєднанні з іншими специфічними інгредієнтами. Це одна з причин того, що всі харчові добавки стають все більш популярними.

Інше питання, що багато людей в тому, скільки розторопша треба використовувати для лікування запальних захворювань шкіри. Вище рекомендації повинні працювати, але коли шкіра бере участь, кращі результати спостерігаються, коли захисний протизапальний крем використовується, а також.

Якщо у вас є конкретні проблеми зі здоров’ям, вам слід проконсультуватися з лікарем природної медицини або іншого практикуючого охорони здоров’я, пов’язаних з тієї дози. Якщо ви приймаєте ліки рецепта, ви повинні знати, що силімарин може вплинути на ефективність інших препаратів.

До цих пір, це те, що ми знаємо про те, скільки розторопша треба використовувати. Додаткові дослідження може дати нам краще відповісти, в якийсь момент. Прямо зараз, ми повинні покладатися на поради доповнення виробників.

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися про більш дивовижні природні догляду за шкірою речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули.